Post vacant
Acoperire cu pulbere
Eeklo
Optiune contract nedeterminat

14.44 - 15.00 / oră
13/8/2024
East Flanders
Tehnică și producție,
Meșteșuguri
Full-time

354478

Noi îți oferim

Pentru postul vacant de pulverizator în Eeklo, vă oferim un loc de muncă variat și provocator într-o companie colegială.

  • Angajare cu normă întreagă, cu opțiune pentru un contract permanent

  • Salariu în funcție de sectorul metalurgic +/- 14,70-15 euro brut/oră. Negociabil în funcție de cunoștințe și experiență

  • Vei lucra într-o afacere de familie în care calitatea și comunicarea sunt factori cheie

  • săptămână de 40 de ore cu zile ADV (neplătite)

  • Tichete de masă în valoare de 6 €/zi

  • Cecuri ecologice

  • Spațiu pentru formare profesională în cadrul funcției dvs

  • Atmosferă de lucru excelentă

  • Posibilitate de parcare

  • Grătar înainte de concediu sau alte întâlniri distractive ale personalului

Beneficii suplimentare

Tichete de masă
Zile de concediu
Vouchere eco

Descrierea postului

Pentru postul vacant de Powder Coater, următoarele activități vor face parte din sarcinile dumneavoastră zilnice:

  • Veți lucra cu o mașină manuală de vopsire cu pulbere și cu o mașină robotizată de vopsire cu pulbere

  • Veți fi capabil să organizați complet atelierul de vopsire, după o instruire amplă

  • Vei coordona activitățile zilnice din zona de pregătire, agățare și vopsire

  • Vei controla lucrările de vopsire și producția atelierului de vopsire și vei face ajustări acolo unde este necesar

  • Ajuți să gândești soluții inovatoare/propuneri de îmbunătățire

  • Poți lucra rapid, eficient și meticulos în vederea obținerii unei calități excelente

Îți place acest loc de muncă, dar te gândești la tine însuți.... Nu am experiență sau pregătire în domeniul vopsitoriei cu pulbere sau umedă? Nicio problemă, compania este bucuroasă să ofere formare internă în acest sens.

Acest loc de muncă nu vă atrage chiar atât de mult, dar sunteți în căutarea unui loc de muncă în sectorul metalurgic?
Trimiteți-ne CV-ul dvs. și vom căuta posturi vacante adecvate.
09/ 218 80 60
eeklo.industry@accentjobs.be

Pentru a conduce atelierul de vopsitorie, clientul nostru din Eeklo caută un vopsitor de pulberi care:

  • Odată ce știi ce se așteaptă de la tine, zbori. Dacă te blochezi undeva, îți vei găsi drumul.

  • Nici lucrul în echipă nu este o problemă pentru tine

  • Pregătirea tehnică este un plus (astfel încât să îți cunoști mașina atunci când apar probleme și este necesară o întreținere de bază)

  • Rezolvarea problemelor și dorința de a învăța

  • Munca fizică (saci de 20 kg) nu este o problemă pentru dvs

  • Are o mentalitate practică, nu vă este teamă să luați inițiativa și să gândiți singur(ă)

  • Conștiincios și dedicat calității și curățeniei

  • Îți place spontaneitatea și te simți fericit într-un mediu familial

  • Îți place comunicarea clară și prietenoasă

Clientul nostru din Eeklo este specializat în oferirea de soluții personalizate din aluminiu pentru toate sectoarele de construcții.

Sunteți persoana care dorește să se concentreze pe sprijinirea producției de ferestre, uși și porți din aluminiu personalizate? Toate acestea pentru placarea deschiderilor de fațadă și pentru îmbrăcarea unor fațade întregi?

Atunci aplică rapid pentru acest post vacant și, cine știe, s-ar putea să fii noul lor recrutor.
09/2018 80 60