Post vacant
Carosier camioane
Affligem
Optiune contract nedeterminat

14.00 - 16.00 / oră
12/9/2024
Flemish Brabant
Tehnică și producție
Muncitor
Zi
Full-time

377826

Noi îți oferim

Clientul nostru este o recunoscut în lumea caroseriilor.

Descrierea postului

Ca și carosier pentru camioane

  • Te ocupi de repararea caroseriei camioanelor;

  • Repari sau înlocuiești piesele deteriorate, uneori conform unui raport de expertiză obținut prin intermediul companiei de asigurări.

  • Desfășori activități în domeniul demontării, montării, lucrului cu tabla, îndreptării, pregătirii, vopsirii și finisării.

  • Aplici kit-ul adaptat.

  • Măsori și controlezi cu instrumente de măsură, cum ar fi sublerul, metrul, micrometrul, etc.

  • Tratezi suprafața înainte de vopsire, cum ar fi curățarea, chituirea și șlefuirea.

  • Aplici straturile de bază și grundul.

  • Lipești părțile caroseriei.

Profilul tău

Următoarele proprietăți sunt esențiale pentru acest job:

  • Ai o atenție sporită pentru detalii;

  • Livrarea calității este pasiunea ta;

  • Îți execuți întotdeauna sarcinile cu precizie și corectitudine;

  • Îți abordezi sarcinile în mod independent.

Informații despre companie

Din 1974, clientul nostru este o valoare stabilită.

Caroseria este o afacere de familie adevărată, fondată de tată și preluată de fiu și soție. În primii ani, au avut grijă în principal de clienți particulari, dar compania a crescut treptat și în 1993 începe construcția unei cabine de vopsit pentru autobuze și camioane.

Cu experiența lor îndelungată, atelierul bine echipat și clienții mulțumiți, au fost nevoiți să se extindă și au construit un hangar pentru reparația transportului greu (autobuze și camioane) și sunt, de asemenea, dotate cu o platformă de îndreptare.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.