Post vacant
Carosier/montator
Ypres
Optiune contract nedeterminat

16.00 - 17.00 / oră
10/6/2024
West Flanders
Tehnică și producție,
Altele
Muncitor
Zi

387701

Noi îți oferim

  • Un job cu normă întreagă în regim de zi.

  • Contract permanent dupa perioada interimara

  • O atmosferă de lucru plăcută și familială

  • Un salariu excelent în funcție de competențele sau experiența ta

Descrierea postului

Ca si carosier/montator lucrezi exclusiv la vehicule:

  • Construiești carcase izoterme pe un șasiu

  • Montezi protecții pentru biciclete, aripi, unități de răcire, pe vehicule

  • Conectezi luminile

Profilul tău

Acestea sunt competențele pe care ar trebui să le oferi pentru postul de montator:

  • esti pasionat de caroserie

  • Poți să sudezi cu semi-automat. Cunoștințele de sudură TIG constituie un avantaj!

  • Ai cunoștințe de bază de electricitate.

  • Ai lucrat vreodată ca mecanic auto sau ai urmat o formare în acest domeniu, dar nu vrei să te limitezi doar la reparat mașini? Atunci aceasta ar putea fi o alternativă bună pentru tine!

Informații despre companie

Această întreprindere este o afacere de familie, care a fost înființată în 1999 și este situată în Ieper. De-a lungul anilor, aceasta și-a construit o reputație excelentă în domeniul aer condiționat auto, sisteme de încălzire și, în principal, răcirea transporturilor. Dispun de o infrastructură modernă și de angajați entuziaști, bine pregătiți. Această combinație duce întotdeauna la un rezultat de calitate.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

Alexandra Melissa Vlad
ACCENT FOREIGN KORTRIJK