Post vacant
Compilator
Eeklo
Optiune contract nedeterminat

13.20 - 16.38 / oră
22/10/2024
East Flanders
Tehnică și producție
Muncitor
Zi
Full-time

382103

Noi îți oferim

În calitate de asamblor la clientul nostru din Eeklo, pentru acest post vacant, vi se vor oferi următoarele:

  • Un loc de muncă interesant și variat, în care veți avea ocazia să lucrați la proiecte unice și vă puteți arăta și dezvolta talentele tehnice

  • Veți lucra într-o afacere de familie entuziastă, în care există o atmosferă prietenoasă și în care fiecare dă ce are mai bun din el însuși

  • Lucrezi într-un program zilnic în care ziua ta începe în jurul orei 8 dimineața sau puțin mai devreme

  • Un pachet salarial competitiv care poate fi discutat în funcție de experiența ta: 14 - 16 euro

Suplimentat cu beneficii extra-legale

Descrierea postului

Pentru postul vacant de asamblor în Eeklo (este posibil și în Wondelgem), vi se vor atribui multe sarcini.
Mai jos este un eșantion din gama de sarcini:

  • Asamblați construcții prin intermediul unui desen tehnic

  • Verifici dimensiunile pieselor de construcție

  • Indicați sudurile de pe piese

  • Alcătuiți construcții auxiliare pentru asamblarea pieselor

  • Ajutați la determinarea ordinii corecte de asamblare

  • Efectuați o verificare vizuală a construcțiilor sudate pentru erori de sudură și dimensiuni

  • Contribuiți în mod activ la căutarea de îmbunătățiri ale calității. Vă faceți propriile propuneri și contribuiți la dezvoltarea lor ulterioară

  • Supraveghezi respectarea normelor de siguranță, sănătate, mediu, energie și calitate

Profilul tău

Pentru o companie din regiunea Eeklo (și în Wondelgem), căutăm un compozitor.
Pentru acest post vacant, îndepliniți următoarele cerințe:

  • Aveți cel puțin o diplomă de liceu (ASO sau TSO), de preferință într-un domeniu tehnic

  • Sunteți pasionat de chestiuni tehnice și vă place să puneți lucrurile cap la cap

  • Aveți o bună viziune spațială și puteți citi și interpreta planuri tehnice

  • Aveți un mare simț al responsabilității. Siguranța este o prioritate absolută

  • Sunteți flexibil, motivat și de încredere

  • Puteți ajunge cu ușurință la atelierul Wondelgem sau Eeklo

Informații despre companie

Clientul nostru, situat în Eeklo, este un adevărat pionier în domeniul "Steel At Work".

Acesta este un jucător european de top în proiectarea și realizarea de structuri metalice complexe și grele în Belgia. Compania se concentrează pe construcția de poduri, viaducte, porți de ecluze și structuri cu cadru de oțel pentru clădiri industriale și clădiri înalte.

Cu anii lor de experiență și cunoștințe, ei fac diferența în ceea ce privește viteza de construcție, stabilitatea temporară, proiectarea inteligentă a conexiunilor și provocările logistice complexe.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă