Post vacant
Construcție mecanică din oțel
Sint-Kruis-Winkel
Optiune contract nedeterminat

15.00 - 18.00 / oră
13/10/2024
East Flanders
Tehnică și producție
Angajat
Full-time

353188

Noi îți oferim

La Accent Jobs, știm că piața forței de muncă este formată din grupuri țintă diferite, fiecare cu propriile nevoi și cerințe.
Pentru a face față acestei diversități, au fost înființate mai multe departamente specializate.
În acest fel, putem ajuta pe toată lumea cu expertiză.
În timpul procesului de aplicare, suntem bucuroși să vă sfătuim și să vă ajutăm în calitate de job coach. Scopul nostru este să găsim împreună cu dumneavoastră locul de muncă potrivit.

Descrierea postului

În calitate de mecanic industrial în construcții metalice, veți îndeplini următoarele sarcini:

  • Asamblarea structurilor din oțel cu șuruburi și piulițe

  • Sudură (multă sudură)

  • Nivelarea, limarea, șlefuirea și lustruirea metalului

  • Împreună cu echipa ta, vei asigura o zi de lucru sigură și plăcută

Aveți următoarele competențe pentru a începe să lucrați ca mecanic industrial?

  • Pasiune pentru sudură (cu atestat de sudură min. PA-sudare prin străpungere a plăcilor de oțel cu grosimea de min. 15 mm cu semiautomat)

  • Lucrul în aer liber și la înălțime

  • Citirea planurilor

  • Experiența în asamblarea clădirilor industriale este un plus.

Da! Atunci ești montatorul industrial pe care îl căutăm!

Aelterman a fost fondată în 1952. Sunt specializați în poduri de oțel, porți de ecluză, uși de baraj, componente de macara și structuri sudate conexe conform planului. De asemenea, se ocupă și de construcția de reînnoire și reparații ale acestora.

De obicei, aceștia caută persoane care să lucreze în atelierul lor din Kluizen.
Aceștia sunt atunci sudori/montatori.
Este important ca aceștia să fi făcut metalurgie la școală.
Sunt deschiși celor care au terminat școala, dar trebuie să dorească să ardă, să șlefuiască, să găurească,...
Dorința de a munci este foarte importantă pentru el.