Post vacant
dakwerker/ montator acoperisuri
Ostend
Optiune contract nedeterminat

18.00 - 20.00 / oră
5/10/2024
West Flanders
Construcții
Full-time

400435

Noi îți oferim

Un salariu atractiv conform tarifelor din sectorul construcțiilor
Muncă cu posibilitatea unui contract permanent
Muncă într-un sistem de 40 de ore pe săptămână 12 zile de concediu suplimentar pentru întreruperea lucrărilor de construcții
Bonus de construcție și bonus pentru condiții meteorologice
Ajutor din partea biroului pentru rezolvarea tuturor formalităților/administrative/asigurări, etc

Descrierea postului

Așezați elementele de tâmplărie pentru acoperiș și etanșați-le
Amplasati elementele de acoperiș: metal (zinc, aluminiu, titan, ...)
Îndepărtați și instalați materialele de izolare (vată de sticlă, vată de rocă, straturi de etanșare, contra șipci etc.)
Asamblați elemente metalice de fațadă
Fabricarea si montarea jgheaburilor si burlanelor
Scoateți complet sau parțial acoperișul și il inlocuiti

Sunteți în posesia unui permis de conducere B și vă puteți deplasa cu ușurință în Nieuwpoort
Îți place să lucrezi in echipa dar si ca independent
Munca fizică nu te sperie, iar calitatea este pe primul loc
Ai deja experiență in acoperisuri sau în izolație si vrei să continui în asta!
Ești motivat și zilele lungi cu o gașcă cool nu te sperie.

Clientul nostru din regiunea Oostende cauta persoane pentru functia de montator acoperisuri plate cat si inclinate.

Te vei alatura unei companii care este in plina expansiune si pentru care stabilitatea si puctualitatea sunt pucte de plecare pentru o buna colaborare.