Post vacant
Dulgher/Cofrajist
Oostnieuwkerke
Optiune contract nedeterminat

18.00 - 21.00 / oră
5/7/2024
West Flanders
Construcții
Muncitor
Zi

400226

Noi îți oferim

Un loc de munca intr-o companie stabila.
Posibilitatea unui contract fix direct cu compania dupa 6 luni.
Salariu brut in functie de experienta si calificare plus bonuri de masa.
Decontarea cheltuielilor de transport.
Ajutor din partea biroului cu diverse formalitati administrative / asigurare.
Consultatii administrative in limba Romana.

Descrierea postului

  • Instalarea sistemelor de cofrare , in special Peri si Doka

  • Armarea betonului.

  • Se lucreaza dupa un plan tehnic.

Profilul tău

  • Cunostinta si experienta cu sistemele de cofrare.

  • Experienta in lucrul cu betonul.

  • Abilitatea de a lucra independent.

  • Poti comunica in egleza, franceza sau olandeza.

  • Detii permis de conducere cat. B.

  • Masina proprie constituie un avantaj.

Informații despre companie

Companie stabila din Izegem 8800 este in cautare de coleg cu experienta in montarea de panouri metalice.
Esti o persoana motivata cu un minim de experienta in acest domeniu?
Vorbesti limba engleza sau franceza comunicativ?

Atunci nu ezita sa ne contactezi!

Compania are ca domeniu de activitate constructii industriale cat si rezidentiale.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

AGNIESZKA VAN ELDER
ACCENT CONSTRUCT INFLOW OOSTENDE