Post vacant
Grădinarul lucrător în construcții
Kaprijke
Optiune contract nedeterminat

15.66 - 15.66 / oră
16/7/2024
East Flanders
Construcții,
Tehnică și producție,
Horeca și turism
Muncitor
Zi

363817

Noi îți oferim

Pentru postul vacant de muncitor în construcții de grădină, vă oferim un loc de muncă variat și provocator, cu:

  • Angajare cu normă întreagă cu opțiune pentru un contract permanent, după o perioadă de angajare temporară pozitivă de 125 de zile de performanță

  • Te vei alătura unei companii de familie în care calitatea și comunicarea sunt esențiale

  • 38h/săptămână, cu ziua ta începând la 7 dimineața

  • Indemnizație pentru haine de 0,82 €/zi

  • Salariu de 15,66 €, care crește odată cu încheierea unui contract permanent

  • Lucrul la fața locului

  • Atmosferă de lucru excelentă

  • Posibilitate de parcare

  • Greu de ajuns cu mijloacele de transport în comun

Descrierea postului

Pentru postul vacant de muncitor în construcții de grădini, căutăm o persoană cu mult entuziasm pentru a se asigura că toate grădinile sunt în perfectă stare.
Atribuțiile dvs. pentru construcții vor fi următoarele:

  • desființarea grădinilor vechi

  • amenajarea de alei de acces/clădiri

  • căi de acces în jurul unei case

  • amenajarea unei terase

  • amenajarea de borduri

  • plantare, inclusiv de copaci, plante etc.

  • uneori amplasarea unor garduri

Pe lângă aceasta, poate fi o idee bună să ajutați la întreținerea grădinilor din când în când.

Citirea acestei vacanțe îți deschide apetitul de a te apuca de treabă și de a pune mai multă verdeață pe hartă?
Contactează-ne cât mai curând la datele de mai jos:
eeklo.industry@accentjobs.be
09/218 80 60

Profilul tău

Pentru postul vacant de muncitor în construcții, clientul nostru din Kaprijke caută o persoană care posedă următoarele abilități și competențe:

  • ați urmat o formare sau aveți o anumită experiență în domeniul amenajărilor peisagistice

  • sunteți curios să învățați lucruri noi și să vă perfecționați în fiecare zi

  • vă puteți deplasa independent la depozit și pe diverse șantiere de construcții

  • aveți o atitudine prietenoasă față de clienți, vă place să stați de vorbă cu clienții

  • vă place să lucrați în echipă

  • puteți comunica fluent în limba olandeză

Informații despre companie

Situat în Kaprijke, clientul nostru ar putea fi antreprenorul, meșterul sau instalatorul care vă va realiza proiectul!
Acesta este specializat atât în amenajări peisagistice, cât și în întreținere.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă