Post vacant
Instalator de panouri cu permis de conducere B
Aalter
Optiune contract nedeterminat

17.16 - 18.00 / oră
30/4/2024
East Flanders
Tehnică și producție
Muncitor

378828

Noi îți oferim

Pentru postul vacant de semnalizator de plasament cu permis de conducere B, la această firmă vi se oferă următoarele:

  • opțiune de angajare permanentă după o perioadă temporară pozitivă

  • ADV: 12 zile suplimentare

  • Fără închidere colectivă, liber să vă luați concediu

  • Tichete de masă în valoare de 6 € / zi lucrată

  • Asigurare colectivă după 1 an de vechime

  • Salariu în conformitate cu PC 124

  • Din vară se va trece la 2 schimburi, în prezent tot în schimbul de zi

Descrierea postului

Clientul nostru din Aalter este în căutarea unui plasator de semnalizare cu permis de conducere B.
Sarcinile dvs. zilnice vor include următoarele:

  • Vă veți deplasa zilnic cu mașina prin diferite comune din Aalter. Începeți fiecare zi din Aalter la ora stabilită în prealabil de către manager

  • După ce ați ajuns, efectuați livrările și/sau mutările impuse

  • Încărcați panourile în vehicul

  • Conduceți un camion sau un amortizor de coliziuni până la un amplasament

  • Așezați panourile singur sau împreună cu colegii, conform unui plan de semnalizare

  • După aceea completați o listă de materiale

  • Sunteți flexibil în ceea ce privește programul de lucru (lucru de zi, de noapte, lucru regulat în weekend etc.); uneori chiar mai mult de 60h/săptămână

  • Asta înseamnă 10% conducere, 90% plasare

Profilul tău

Pentru postul vacant de plasator de semne, trebuie să aveți următoarele competențe și abilități;

  • Aveți permis de conducere B și vă puteți deplasa cu ușurință

  • Aveți cunoștințe bune de limba olandeză

  • Aveți experiență la locul de muncă

  • Sunteți dispus să vă suflecați mânecile

  • Sunteți flexibil în ceea ce privește programul de lucru (multe ore suplimentare, în weekenduri, noaptea); uneori până la 60 de ore pe săptămână

  • Sunteți punctual și precis

Informații despre companie

Această societate este specializată în fabricarea și amplasarea de indicatoare rutiere temporare. Este un grup uriaș format în principal din șoferii B și C, precum și din plasatori și inscripționeri.
Această mare afacere de familie are o creștere remarcabilă de la an la an și datorează acest lucru abordării lor minuțioase și personale. Totul aici este despre a da și a primi.
Veți face parte dintr-o echipă formată din muncitori harnici, dar cu siguranță există loc și pentru un pic de umor între timp.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

Flavia Marina Apostol
ACCENT FOREIGN LOGISTICS GENT