Post vacant
Lucrător depozit
Eeklo
Optiune contract nedeterminat

14.00 - 15.00 / oră
30/5/2024
East Flanders
Logistică și distribuție,
Tehnică și producție
Muncitor

338973

Noi îți oferim

În calitate de Out-sorter în cadrul companiei, vă puteți aștepta la următoarele:

  • După o perioadă de interimat pozitivă, șansa unui contract permanent

  • Afacere de familie în creștere cu produse de înaltă calitate

  • Salariu între 14 și 15 euro

  • Sprijin bun

  • Vei face parte dintr-o echipă cu o atmosferă deschisă

  • Muncă de zi (40h/săptămână), ziua ta începe la 7h și se termină la 15h45

  • 12 zile ADV (neplătite) - 32 de zile de concediu

  • Tichete de masă de 5 €/zi

  • Reduceri la ferestre și uși după 6 luni de angajare

Beneficii suplimentare

Tichete de masă
Zile de concediu
Vouchere eco

Descrierea postului

Următoarele sarcini vor face parte din pachetul de lucru zilnic pentru postul vacant de manager de depozit:

  • Prelevezi profilele de aluminiu (6,5 m) din depozit conform unui formular de comandă și le plasezi în containerul de profile. O bună înțelegere 3D este utilă pentru citirea acestor formulare de comandă

  • Încărcați și descărcați ferestrele și ușile în camion

  • Conduceți un stivuitor, dacă aveți un certificat

Un depozit are secrete pentru tine? Atunci acest job este făcut pentru tine!
Lasă-ne repede datele tale și vom fi bucuroși să te prezentăm.

Profilul tău

În calitate de lucrător de depozit, clientul nostru caută o persoană care:

  • se autodefinește ca fiind un lucrător "dulău" :-)

  • se dedică 100% muncii

  • afinitate sau experiență într-un depozit sau cu stivuitorul

  • consideră importantă comunicarea deschisă

  • îi place să lucreze în echipă, dar cu siguranță poate lucra și independent

  • se poate descurca cu munca fizică

  • sunteți ordonat și structurat

  • sunteți flexibil în ceea ce privește programul de lucru, să stați puțin mai mult pentru că vine un camion nu este o problemă pentru dumneavoastră

Sunteți în căutarea unui loc de muncă în sectorul metalurgic, dar acest post vacant nu vă atrage prea mult?
Trimiteți-ne rapid datele dvs. și vom fi bucuroși să căutăm un loc de muncă potrivit pentru dvs.
eeklo.industry@accentjobs.be
09/218 80 60

Informații despre companie

Clientul nostru este specializat în producția de ferestre și uși din aluminiu și oțel, ferestre glisante și pereți cortină. Aceasta variază de la vopsirea și laminarea jumătăților de coajă, la tăierea și frezarea profilelor, la presarea ramei și a foilor și la asamblarea de feronerie, cauciucuri și accesorii. Se concentrează în principal pe piața rezidențială pentru persoane fizice. Clientul nostru face parte dintr-un grup mare care are un nume de renume în sectorul ferestrelor și ușilor.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

Rouaa Alnassar
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2