Post vacant
Lucrător depozit
Audenarde
Optiune contract nedeterminat

14.36 - 14.36 / oră
11/9/2024
East Flanders
Logistică și distribuție
Muncitor
Zi
Full-time

354819

Noi îți oferim

Salariu: 14.36 pe oră
Orar: de luni până joi: 7.00-15.30, vineri 13.30.
După și înainte de orele de lucru, puteți folosi sala de sport gratuit.

Descrierea postului

  • Veți fi responsabil de gestionarea mărfurilor primite și de controlul intrărilor: descărcarea camioanelor, gestionarea documentelor, recepționarea mărfurilor primite prin intermediul sistemului de scanare WMS, verificarea mărfurilor în funcție de diverși parametri de calitate, stocarea mărfurilor la fața locului, crearea de autocolante pentru paleți.

  • Veți asigura o aprovizionare internă eficientă cu materiale de ambalare pentru cele 5 linii de ambalare.

  • Vei contribui la urmărirea stocului de produse și materiale și vei gestiona reluările și retururile.

Profilul tău

  • Aveți deja experiență în gestionarea depozitelor.

  • Colegialitatea este importantă pentru că sunteți întotdeauna dispus să ajutați acolo unde este nevoie.

  • Calitatea și siguranța sunt prioritatea dumneavoastră.

  • Mai presus de toate, sunteți motivat să lucrați într-o companie dinamică și în creștere.

Informații despre companie

Clientul nostru este o companie de familie tânără și dinamică și operează la nivel internațional ca producător de suplimente nutritive, alimente dietetice și nutriție sportivă sub marcă privată. Capacitățile lor de producție includ capsule, pulberi și o gamă largă de opțiuni de ambalare, inclusiv o gamă largă de borcane, pungi mari, saci, pungi și cutii de carton. Clădirea fabricii lor, cu cei 10.000 m², poate fi considerată una dintre cele mai moderne unități de producție din Europa. Ca urmare, garantează cele mai recente tehnici de producție și software. Prin sistemul lor de trasabilitate, se poate presupune acuratețea formulărilor, a programelor de producție și a dozelor. În plus, laboratorul și laboratorul lor intern de cercetare și dezvoltare oferă concepte inovatoare și consultanță personalizată exclusivă.

Cu cei 48 de angajați, clientul nostru este un IMM mic, dar dinamic. Ca o familie mare, toată lumea se cunoaște și lucrează îndeaproape pentru a atinge obiective comune provocatoare, cu loc pentru independență și auto-dezvoltare pentru fiecare individ.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.