Post vacant
Lucrător în grădină
Saint-Laurent
Optiune contract nedeterminat

15.19 - 16.00 / oră
13/10/2024
East Flanders
Tehnică și producție,
Horeca și turism
Full-time

401292

Noi îți oferim

Pentru postul vacant de lucrător în grădinărit în Sint-Laureins, vă oferim un loc de muncă variat și provocator în aer liber.

  • Angajare cu normă întreagă (suntem, de asemenea, deschiși la angajare cu fracțiune de normă) cu opțiune pentru un contract permanent

  • Vă veți alătura unei companii mici, de familie, în care calitatea și comunicarea sunt esențiale. Puteți discuta totul cu managerul și sunteți în contact direct cu acesta.

  • 38h/săptămână, de obicei începând de la 7 dimineața

  • Indemnizație pentru haine de 0,92 €/zi

  • Vouchere ecologice

  • Salariu în funcție de cunoștințe și experiență, scala este de 15,19 €

  • Lucrul la fața locului și în aer liber

  • Atmosferă de lucru excelentă

  • Greu de accesat cu mijloacele de transport în comun

Beneficii suplimentare

Vouchere eco

Descrierea postului

Pentru postul vacant de lucrător în grădină la clientul nostru din Sint-Laureins, veți fi responsabil de amenajarea, întreținerea și renovarea grădinilor. Veți juca un rol esențial în transformarea grădinilor de vis ale clienților noștri în realitate.

Atribuțiile tale vor include:

  • Efectuați lucrări generale de terasament și pavaj

  • Plantarea și întreținerea plantelor, arbuștilor și copacilor

  • Întreținerea gazonului, inclusiv cosirea și îngrijirea acestuia

  • Amenajarea de alei de acces și alte tipuri de pavaje

  • Lucrul cu echipa pentru a crea spații exterioare frumoase

  • Lucrul axat pe client și asigurarea faptului că satisfacția clienților este întotdeauna ridicată

Clientul nostru din Sint-Laureins are un post vacant și caută perechea perfectă - lucrător în grădină care dorește să continue să realizeze grădini de vis alături de ei.

Deci, cine este această potrivire ideală?

  • aveți experiență sau o mare pasiune (eventual un hobby) pentru grădini

  • aerul de afară nu vă sperie. Ploaia, frigul sau soarele frumos nu te opresc

  • cu siguranță va fi vorba de muncă fizică, ceea ce nu te lasă acasă

  • te poți deplasa independent, deoarece grădinile nu vin la tine ;-)

Te interesează, dar vrei să afli mai multe despre această companie?
Nu ezitați să treceți pe la biroul nostru sau să ne dați un telefon.
Așteptăm cu nerăbdare să primim cererea dumneavoastră!

În calitate de JOBCOACH, vă stăm la dispoziție prin intermediul următoarelor opțiuni:
E-mail: eeklo.industry@accentjobs.be
Tel: 09/218 80 60
Whatsapp: https://wa.me/0475807040
SAU
Fizic, la sediul nostru: Molenstraat 2, 9900 Eeklo

Plănuiți o grădină luxoasă sau modernă? Vă doriți o nouă alee de acces? Sau grădina dumneavoastră are nevoie urgentă de un nou aspect?
Clientul nostru din Sint-Laureins este un antreprenor de grădinărit specializat în arhitectura grădinilor, întreținerea grădinilor, renovarea grădinilor, grădini de lux și alei de acces durabil instalate.

Clientul este specializat, de asemenea, în tehnici (iluminat și calcule), terenuri de sport și de joc, grădini interioare și plantări interioare, lucrări de pavaj, lucrări de plantare, împrejmuiri, anexe (case de grădină, carporturi), proiectare și consiliere.

Cu o urmărire solidă și un serviciu personal, vă puteți baza întotdeauna pe o lucrare perfect executată.