Post vacant
Manager de depozit - Agricultură și horticultură
Assenede
Optiune contract nedeterminat

12.75 - 15.38 / oră
17/9/2024
East Flanders
Logistică și distribuție
Full-time

345566

Noi îți oferim

Vă veți alătura unei companii care activează în domeniul agriculturii și horticulturii. Să lucrezi ca șofer la clientul nostru înseamnă:

  • Un salariu interesant în funcție de scară

  • Un mediu de lucru plăcut, cu colegi extraordinari

  • Oportunități de creștere

Beneficii suplimentare

Training (+ training platit)

Descrierea postului

Doriți să lucrați ca magazioner? Și în sectorul agriculturii și horticulturii? Atunci nu uitați să citiți mai departe, pentru că avem vești bune!Pentru clientul nostru din Assenede, căutăm un magazioner:

  • Vei lucra într-un mediu în care se manipulează semințe, cereale, spray-uri, saci de porumb și folii

  • Menținerea în ordine a depozitului

  • Deplasarea sacilor mari și a altor materiale cu ajutorul unui stivuitor

  • Începi în jurul orei 6 dimineața

  • Contact cu clienții

  • Păstrarea ordinii în depozit

Pentru acest loc de muncă de lucrător depozit în Assenede, în sectorul agricol și horticol, veți îndeplini următoarele cerințe de bază:

  • Pasiune pentru sectorul agricol și horticol

  • Vorbești olandeză

  • Nu vă este teamă de contactul cu clienții

  • Nu aveți o mentalitate de la 9 la 5

  • Experiență cu stivuitorul, certificatul poate fi obținut pe plan intern

Clientul nostru este o companie de distribuție în creștere rapidă, specializată în furnizarea de produse de protecție a culturilor, semințe, hrană pentru animale și îngrășăminte pentru sectorul profesional. În plus, clienții pot apela la ei și pentru aportul de cereale, culturi contractuale,...