Post vacant
Mecanic auto
Ostend
Optiune contract nedeterminat

2000.00 - 3000.00 / lună
11/10/2024
West Flanders
Tehnică și producție
Muncitor
Zi,
Weekend
Full-time

383723

Noi îți oferim

Talentul, angajamentul și entuziasmul dumneavoastră vor fi recompensate cu un salariu fix, completat de un sistem de comisioane bazat pe rezultatele vânzărilor. În plus, ți se oferă un sistem de bonusuri și o asigurare de grup. Deoarece ești un semn de ieșire important pentru mărcile pe care le vinzi, te poți bucura în mod regulat de o mașină nouă din gamă. Aparțineți unui jucător progresiv nr. 1 de pe piață. Dacă vă dovediți a fi potrivit, puteți conta pe siguranța locului de muncă, creștere și evoluție

Descrierea postului

Pentru clientul nostru specializat în multimarcă, căutăm un mecanic auto. Atribuțiile tale vor include:

  • Întreținere

  • Lucrări de reparații

  • Verificarea și înlocuirea frânelor, a discurilor de frână, a luminilor, a anvelopelor, a curelei de distribuție, a aerului condiționat, a transmisiei, etc.

  • Diagnosticare mecanică și tehnică

  • Rezolvarea rechemărilor în service (în conformitate cu instrucțiunile producătorului)

  • Aveți cel puțin o diplomă de inginer auto sau o primă experiență profesională relevantă în spate

  • Sunteți capabil să lucrați independent

  • Sunteți posesorul unui permis de conducere valabil B

  • Sunteți motivat să lucrați în echipă și aveți o pasiune pentru motoare și tehnologie

Informații despre companie

MISIUNE: CE REPREZINTĂ?
Clientul nostru își ia un angajament durabil de a răspunde la orice întrebare de mobilitate adresată de oricine într-un mod calitativ, corect și progresiv.
VIZIUNE: CUM DORESC SĂ REALIZEZE ACEST LUCRU?
Strategia lor "straight-forward" este ingredientul de bază în căutarea neîncetată a progresului profesional și a ușurinței față de clienți. Completată de flexibilitatea necesară și de un entuziasm entuziast al angajaților lor, fiecare provocare devine o nouă oportunitate, o situație în care toți câștigă.
În munca lor, ei joacă în fiecare zi o finală de Liga Campionilor, doar această atitudine disciplinată va ieși la suprafață într-o companie de familie precum cea petrolieră și va garanta în continuare creșterea și continuitatea afacerii lor. În cele din urmă, ei acordă atenția cuvenită formării și apreciază pe deplin creativitatea necesară a angajaților lor.
Cu toate aceste ingrediente, ar trebui să reușească să depășească pe oricine altcineva din industria lor.