Post vacant
MONTATOR
Ardooie
Optiune contract nedeterminat

15.00 - 17.00 / oră
5/8/2024
West Flanders
Tehnică și producție
Full-time

351712

Noi îți oferim

Mai jos vă putem oferi:

  • opțiune permanentă în timpul zilei

  • o mare varietate în cadrul pachetului de sarcini

  • o remunerație corectă

  • o atenție deosebită pentru angajați

  • formare internă temeinică

Descrierea postului

În calitate de montator în atelier, veți avea următoarele sarcini:

  • pe baza planurilor, veți învăța să asamblați balustrade

  • ocazional, vei ajuta și la îndoirea și sudarea CNC în atelier

  • vei ajuta acolo unde este necesar în momentele aglomerate

Profilul tău

În calitate de asamblor, aveți următorul profil:

  • puteți citi planuri

  • aveți experiență cu unelte manuale: mașină de găurit, mașină de înșurubat, ...

  • aveți de preferință experiență în industria metalurgică

  • vă place varietatea în muncă

Clientul nostru este o afacere de familie specializată în balustrade de mai bine de 25 de ani. În primii ani, au fabricat în principal balustrade ornamentale forjate. Compania, care s-a transformat între timp într-un IMM dinamic, are aproximativ 20 de angajați care produc în principal balustrade din aluminiu pentru piața profesională. Toată producția și finisarea se realizează în atelierul propriu al companiei, care găzduiește, de asemenea, biroul de inginerie și administrația. Asamblarea la fața locului este, de asemenea, realizată de către instalatorii proprii.