Post vacant
Montator de construcții metalice
Erembodegem
Optiune contract nedeterminat

15.00 - 16.00 / oră
12/9/2024
East Flanders
Tehnică și producție
Full-time

395795

Noi îți oferim

Beneficiile jobului de montator de constructii metalice in Erembodegem:

  • O funcție provocatoare și variată într-o companie dinamică și în creștere.

  • Salariu competitiv conform experienței și competențelor.

  • Oportunități de formare și dezvoltare.

  • Un mediu de lucru plăcut, într-o echipă de profesioniști experimentați.

  • Echipament de lucru și de protecție de înaltă calitate.

Descrierea postului

In calitate de montator de constructii metalice in Erembodegem sunteti responsabil de:

  • Montarea și instalarea diverselor construcții metalice pe linii ferate sau poduri;

  • Efectuarea lucrărilor de sudură (MIG/MAG, TIG, și/sau sudură cu electrod) conform schițelor tehnice și specificațiilor.

  • Realizarea controalelor de calitate asupra propriului lucru și al colegilor.

Pentru jobul in calitate de montator de constructii metalice in Erembodegem dispuneti de :

  • Experiență într-o funcție similară.

  • Competență în diverse tehnici de sudură (MIG/MAG, TIG, și/sau sudură cu electrod).

  • Capacitatea de a citi și interpreta schițe tehnice.

  • Cunoștințe bune ale regulamentelor de siguranță în sudură și montaj.

  • Permisul de conducere categoria B este un avantaj.

  • Flexibil, rezistent la stres și dispus să lucreze în echipă.

Clientul nostru este un antreprenor de lucrări publice, specializat în principal în renovarea podurilor metalice.