Post vacant
Montator de ferestre și uși
Court-Saint-Etienne
Optiune contract nedeterminat

15.47 - 15.47 / oră
26/6/2024
Walloon Brabant
Construcții
Muncitor

276959

Noi îți oferim

3 motive întemeiate pentru a lucra cu noi:

  • un contract pe perioadă determinată

  • șansa de a te dezvolta în cadrul unei afaceri de familie

  • beneficiile CP 124

Puteți trimite CV-ul la brussel.foreign.construct@accentjobs.be sau ne puteți contacta la 0032,10201971

Descrierea postului

În calitate de montator de ferestre și uși, veți:

  • Veți instala uși și rame din lemn, PVC și aluminiu

  • Veți face măsurători la fața locului

  • Instalați uși de garaj și verande

  • Finisarea în jurul ferestrelor

Profilul tău

Profil ideal:

  • cel puțin 3 ani de experiență în montarea ferestrelor

  • sunteți precis și meticulos

  • sunteți independent pe șantier

  • aveți o condiție fizică bună

Informații despre companie

Clientul nostru este o afacere de familie specializată în instalarea de rame din lemn, PVC și aluminiu, precum și de uși, verande și obloane electrice sau manuale. Acesta își desfășoară activitatea în principal în Brabant-Wallon și Bruxelles.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

Alina Lorena Chelsau
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT BRUSSEL