Post vacant
Montator semnalizări temporare cu permis de conducere B
Willebroek
Optiune contract nedeterminat

17.61 - 20.00 / oră
22/10/2024
Antwerp
Construcții
Full-time

381421

Noi îți oferim

Formare internă
Remunerare corectă în funcție de sectorul construcțiilor
Permis de conducere CE oferit la începerea angajării
Oportunități de creștere
Clădiri de echipă

Descrierea postului

Vă veți deplasa zilnic cu mașina prin diversele municipalități din Anvers.
Începeți fiecare zi din Willebroek la ora stabilită în prealabil de manager.
După ce ați ajuns, efectuați livrările și/sau mutările solicitate.
Încărcați panourile în vehicul.
Conduceți un camion sau un amortizor de coliziuni până la un amplasament.
Așezați semnalizarea singur sau împreună cu colegii, în conformitate cu un plan de semnalizare.
După aceea, completați o listă de materiale.
Sunteți flexibil în ceea ce privește orele de lucru (muncă de zi, muncă de noapte, muncă obișnuită în weekend etc.); uneori chiar mai mult de 60h/săptămână
Asta înseamnă 10% conducere, 90% plasare

Profilul tău

Aveți un permis de conducere B
Vorbiți olandeză comunicativă
Aveți o prima experiență în acest domeniu
Sunteți dispus să vă suflecați mânecile
Sunteți flexibil în ceea ce privește programul de lucru (multe ore suplimentare, în weekend, noaptea); uneori până la 60 de ore pe săptămână
Sunteți punctual și precis

Acest client a fost fondat în 2004 și a devenit un nume cunoscut în lumea semnalizării.
Suntem o companie de familie care se străduiește să vă poată ghida de la licitație până la finalizare, de la planificare până la decontare.

Oferă servicii atât antreprenorilor, cât și agențiilor guvernamentale și persoanelor fizice.

Fiind un jucător cheie în domeniul semnalizării temporare, și-au construit o reputație solidă pentru că își ajută clienții rapid și profesionist în orice moment. Suntem partenerul dvs. ideal pentru semnalizare de șantier, semnalizare temporară, calamități, securitatea evenimentelor, ..