Post vacant
Muncitor calificat la nivel de amenajare parcuri și grădini
Lasne
Optiune contract nedeterminat

15.00 - 20.00 / oră
9/8/2024
Walloon Brabant
Horeca și turism
Muncitor
Zi
Full-time

384498

Noi îți oferim

  • Un contract permanent (CDI) după perioada de probă;

  • Oferta de muncă cu normă întreagă

  • Salariu competitiv bazat pe experiență

  • Beneficii pentru angajați (asigurare de sănătate, concediu plătit, etc.)

  • Bonuri de masă

  • Oportunități de formare continuă pentru dezvoltarea abilităților profesionale

Beneficii suplimentare

Tichete de masă

Descrierea postului

În calitate de muncitor calificat la nivel de amenajare parcuri și grădini, veți fi responsabil de realizarea proiectelor de amenajare peisagistică, de la concepție la implementare, asigurând crearea de spații estetice, funcționale și ecologice. Principalele dvs.sarcini vor include:

  • Studierea planurilor, schemelor și a specificațiilor proiectului;

  • Pregătirea terenului și a suprafețelor care urmează să fie amenajate;

  • Plantarea vegetației selectate în funcție de nevoile proiectului și a mediului;

  • Instalarea sistemelor de irigare și de iluminat

  • Construcția structurilor peisagistice precum terase, alei, ziduri de sprijin, etc.;

  • Instalarea gardurilor și a elementelor decorative;

  • Întreținerea zonelor amenajate (tăiere, cosire, tundere etc.)

Profilul tău

  • Experiență anterioară în amenajarea peisagistică sau într-un domeniu similar;

  • Cunoștințe foarte bune despre plante, cerințele specifice ale acestora și tehnicile de amenajare peisagistică;

  • Abilități practice în utilizarea uneltelor și echipamentelor de grădinărit;

  • Capacitatea de a citi și de a interpreta planuri și scheme;

  • Cunoașterea standardelor de siguranță și de mediu în materie de amenajare peisagistică;

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiuni;

  • Simț estetic, creativitate și atenție la detalii;

  • Permis de conducere valabil (un permis de conducere pentru remorcă ar fi un avantaj suplimentar).

Dacă sunteți pasionat de amenajarea peisagistică, aveți experiență relevantă în domeniu și doriți să vă alăturați unei echipe dinamice, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email: mykola.hryhoryshyn@accentjobs.be

Informații despre companie

Această companie, cu sediul în Wavre, se specializează în amenajarea peisagistică și întreținerea grădinilor. Echipa lor de experți pasionați își aplică cunoștințele și expertiza pentru a crea spații exterioare unice și personalizate pentru clienții lor. Ei acordă prioritate conservării biodiversității și utilizării practicilor prietenoase cu mediul. Fie că este vorba despre proiecte rezidențiale, comerciale sau publice, ei se poziționează ca un partener de încredere care transformă spațiile exterioare în adevărate refugii de liniște și frumusețe naturală.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă