Post vacant
Operator
Eeklo
Optiune contract nedeterminat

14.71 - 15.50 / oră
13/8/2024
East Flanders
Tehnică și producție
Full-time

370395

Noi îți oferim

Pentru postul vacant de operator confecționer tablă în Eeklo, vă oferim un loc de muncă variat și provocator într-o companie colegială.

  • Angajare cu normă întreagă, cu opțiune pentru un contract permanent

  • Vei lucra într-o afacere de familie în care calitatea și comunicarea sunt primordiale

  • săptămână de 40 de ore cu zile ADV neplătite

  • Tichete de masă în valoare de 6 euro/zi

  • Cecuri ecologice

  • Spațiu pentru formare profesională în cadrul funcției tale

  • Remunerație bună în funcție de cunoștințe și experiență, între 14,75 și 15,5 €

  • Atmosferă de lucru excelentă

  • Posibilitate de parcare

  • Grătar în concediu și alte activități distractive

Beneficii suplimentare

Tichete de masă
Zile de concediu
Vouchere eco

Descrierea postului

Pentru postul vacant de operator confecționer tablă în Eeklo, veți fi legătura directă între desen și produsul pliat.

Următoarele vor face parte din sarcinile dvs. zilnice:

  • sunteți pregătit să învățați mașina de tăiat Trumpf

  • puteți citi/interpreta un plan

  • uneori va trebui, de asemenea, să îi înlocuiți pe colegi

  • alimentați mașina cu piese de aluminiu

După perioada temporară și după ce ați acumulat experiență pe mașina de tăiat, veți fi învățat și bancul de îndoire.

Puteți face toate acestea cât mai eficient posibil? Sau sunteți pregătit să duceți la bun sfârșit acest lucru cu entuziasmul și perseverența dumneavoastră și să învățați la locul de muncă?
Nu ezitați și contactați-ne imediat.

Pentru postul vacant de Operator confecționer tablă în Eeklo, te căutăm pe tine!

Clientul nostru acordă o mare importanță spiritului de echipă și de aceea a creat citatul we are AluMANTastic.
M.A.N. reprezintă aici una dintre cele mai importante verigi din proces și anume angajații lor sau în curând TU.

Competențe pe care le caută clientul nostru din Eeklo:

  • atitudine pozitivă

  • atenție la detalii, deoarece lucrul cu aluminiul este o muncă foarte precisă

  • să fii creativ și să vrei să înveți

  • îți place un bun spirit de echipă, dar poți lua și inițiative în mod independent

Clientul nostru din Eeklo este specializat în oferirea de soluții personalizate din aluminiu pentru toate sectoarele de construcții.

Sunteți persoana care dorește să se concentreze pe ajutorul la fabricarea de ferestre, uși și porți din aluminiu personalizate pentru îmbrăcarea deschiderilor de fațadă și pentru îmbrăcarea unor fațade întregi?

Atunci aplică rapid pentru acest post vacant și, cine știe, s-ar putea să fii noul lor recrutor.