Post vacant
Operator
Kortemark
Optiune contract nedeterminat

18.36 - 18.36 / oră
16/10/2024
West Flanders
Tehnică și producție
Muncitor
2 părți
Full-time

387279

Noi îți oferim

Ce ai de câștigat?

  • Încă de la început, veți beneficia de supervizare internă din partea unui coleg operator cu experiență, care vă va învăța toate trucurile meseriei. Veți primi, de asemenea, o formare suplimentară (stivuitor cu furcă, platformă de lucru aerian, BA4 etc.).

  • Sunteți liber să vă alegeți concediul (nu există concediu colectiv) și aveți, de asemenea, dreptul la 3 zile ADV suplimentare/an. Orele suplimentare sunt recuperabile în mod liber în cadrul consultării.

  • Vi se oferă un pachet salarial atractiv, inclusiv câteva beneficii deosebite (asigurare de spitalizare și de grup, bonuri de masă, pachet extins de îmbrăcăminte de lucru, bonus CLA 90).

  • Veți lucra într-un mediu de producție interesant și în creștere, cu o atmosferă de familie.

Descrierea postului

În calitate de operator de producție, veți fi responsabil pentru următoarele:

  • Sunteți responsabil pentru configurarea mașinilor. La schimbarea produselor, efectuați schimbarea mașinii și schimbul anumitor piese. Controlați procesul de producție și faceți ajustări acolo unde este necesar.

  • Sunteți responsabil de controlul calității.

  • După formarea internă, veți efectua lucrări simple de întreținere a mașinii dumneavoastră împreună cu tehnicianul.

  • Aveți o experiență inițială în producție și/sau aveți înclinații tehnice.

  • Nu aveți nicio problemă în a lucra independent și vă puteți baza pe un puternic simț al responsabilității

  • contribuiți la o atmosferă de echipă bună, în care colegii dvs. se pot baza întotdeauna pe dvs

  • Lucrul în 2 schimburi nu este o problemă (devreme: 5 dimineața - 13.00 și târziu: 13.00 - 21.00)

Wienerberger este la nivel mondial, nr. 1 în producția și vânzarea de construcții rapide. În Europa, suntem lider de piață în producția și vânzarea de cărămizi de fațadă, țigle și clincher de lut. Mărcile bine cunoscute în cadrul grupului sunt Desimpel, Porotherm, Terca și Koramic. În Belgia, avem 11 unități de producție, 2 showroom-uri și un sediu central. În fiecare zi, peste 1.100 de angajați entuziaști se angajează să dezvolte și să producă produse de înaltă calitate și să elaboreze soluții orientate către clienți.

A lucra pentru ei este o garanție pentru cariera dumneavoastră în multe domenii.

Datorită numeroaselor investiții și noilor dezvoltări, aceștia oferă o siguranță garantată a locului de muncă, pe lângă un pachet salarial frumos. Pe lângă ordine și curățenie, siguranța este pe primul loc. Cu un petru/mpetru veți primi deja o bună pregătire internă și îl puteți contacta cu toate întrebările dumneavoastră.

Pe lângă muncă, veți fi implicat ca persoană în cadrul companiei. Colegialitate cu gustări și băuturi din când în când, o petrecere frumoasă a personalului în fiecare an cu gustări, băuturi și muzică, ..

De asemenea, în perioadele de corona efortul era bine recompensat, de exemplu cu bonuri de consumație și o atenție suplimentară.

Cu o echipă foarte stabilă, te trezești cu colegi cu ani de cunoștințe și expertiză.

De aceea, a lucra la Wienerberger este WAW - We Are Wienerberger!