Post vacant
Operator de freza CNC
Waregem
Optiune contract nedeterminat

16.00 - 20.00 / oră
19/9/2024
West Flanders
Tehnică și producție
Full-time

356433

Noi îți oferim

În calitate de frezor CNC, vă puteți aștepta la următoarele:

  • Salariu în funcție de experiență | Totul este negociabil

  • Vouchere ecologice

  • 20 de zile de concediu + 12 zile ADV

  • Posibilitatea de a lucra ore suplimentare, plătite cu 150%

Program orar: de la 7.30 la 16.30 (inclusiv 1 oră de pauză de masă)
Concediu la liberă alegere, în afara unei săptămâni de închidere colectivă în luna august
Te simți blocat în actualul tău loc de muncă și simți furnicături când citești acest anunț de angajare? Clientul nostru este deschis să ofere imediat un contract pe termen nedeterminat.

Beneficii suplimentare

Zile de concediu
Vouchere eco
Accesibilitate transport public

Descrierea postului

În cadrul postului de frezor CNC din Waregem, veți putea să vă ocupați de următoarele sarcini:

  • Operarea mașinii de frezat CNC cu 5 axe

  • Programarea mașinilor (Heidenhain & Siemens)

  • Frezarea pieselor la milimetru

  • Întreținerea mașinii de frezat CNC

  • Citirea planurilor tehnice

  • Utilizarea şublerului şi micrometrului

  • Efectuarea controlului de calitate

În activitatea de frezare CNC, veți întâlni următoarele aspecte:

  • Diplomă in domeniu sau experienta

  • Vorbesti fluent Engleza, Franceza sau Olandeza

  • Puteti ajunge in Waregem

Esti interesat sa faci ore suplimentare? Esti in locul potrivit!
Bineînțeles, acest lucru nu este o obligație.

Împreună cu Accent, clientul nostru caută mai mulți frezori CNC. Activi în sectorul metalurgic și specializați în producția de angrenaje, sunt o prezență cunoscută în Waregem.

Clientul nostru este o companie de servicii specializată în producția la comandă și crearea de prototipuri pentru diferiți jucători importanți în industria metalurgică.

Compania a fost înființată la scurt timp după cel de-al Doilea Război Mondial și a fost transmisă de la tată la fiu. Între timp, a treia generație conduce afacerea. Veți face parte dintr-o echipă stabilă de 18 persoane.

Lucrul plăcut în această companie este că există o atmosferă orizontală. Chiar și directorii lucrează zilnic în atelier