Post vacant
Operator macara
Alost
Optiune contract nedeterminat

14.00 - 18.00 / oră
17/4/2024
East Flanders
Construcții
Muncitor

196585

Noi îți oferim

Pentru acest post de macaragiu în regiunea Aalst, vă oferim următoarele beneficii:

Angajare permanentă după perioada de inducție prin Accent.
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă într-o companie care prețuiește calitatea și colaborarea.
Loc de muncă într-o companie financiar stabilă și în creștere, care apreciază contribuția angajaților.
Atmosferă de lucru plăcută.
Remunerație competitivă, în funcție de abilitățile dumneavoastră.
Acces la un job coach personal prin intermediul Accent, pentru o orientare profesională și servicii de calitate.
Salariu conform Convenției Colective PC124 pentru sectorul construcțiilor.
Aceste avantaje vă oferă oportunitatea de a vă dezvolta cariera într-un mediu stabil și susținut de o echipă dedicată.

Descrierea postului

Pentru acest post de macaragiu în regiunea Aalst, veți avea o serie de responsabilități interesante. Iată un exemplu de pachet:

În calitate de macaragiu, veți executa lucrări cu excavatorul, care includ nivelări, săparea puțurilor și alte activități de terasament.
Ca macaragiu, sunteți gata să vă implicați personal în muncă și să vă implicați cu determinare.
Veți participa activ la lucrări de terasamente, repararea trotuarelor, asfaltarea drumurilor, montarea de pavaje, lucrări de canalizare și multe altele.
Acest post vă oferă oportunitatea de a fi parte dintr-o echipă dedicată și de a vă implica într-o varietate de proiecte interesante în domeniul construcțiilor.

Profilul tău

Pentru postul de macaragiu în regiunea Aalst, căutăm un candidat entuziast care să îndeplinească cu succes următoarele sarcini:

  • Experiență ca operator de macara și cunoștințe solide în lucrul cu excavatoarele.

  • Abilitatea de a ajunge la locul de lucru cu independență și promptitudine.

  • Atenție la detalii și o pasiune pentru curățenie și ordine.

  • Posesia permisului de conducere categoria CE, demonstrând astfel calificarea pentru a conduce vehiculele necesare în cadrul muncii.

  • Dacă vă regăsiți în aceste criterii, vă invităm să aplicați pentru acest post și să faceți parte din echipa noastră dedicată.

Informații despre companie

Clientul nostru cu sediul în Aalst, este specializat în construcții de drumuri și terasamente, caută un șofer C/crane man pentru a-și completa echipa. Acest client este o companie bine stabilită, cu zece ani de experiență. Această experiență a fost transmisă de la tată la fiu, o adevărată afacere de familie.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

FLORINA-CATALINA VOICU
ACCENT CONSTRUCT INFLOW NINOVE