Post vacant
Operator polivalent
Deerlijk
Optiune contract nedeterminat

14.00 - 14.00 / oră
9/8/2024
West Flanders
Tehnică și producție
Full-time

392710

Noi îți oferim

Lucrul într-un mediu dinamic, înconjurat de colegi extraordinari
Lucrul în regim full-time (39h) - contract pe durată nedeterminată
Salariu competitiv + 6 zile ADV pe an
Acces ușor în apropierea autostrăzii E17

Descrierea postului

Asamblarea masinilor electrice utilitare în modul și la termenele convenite

Cunoașterea și aplicarea secvenței de lucru și a instrucțiunilor de lucru
Pregătirea manuală a anumitor componente
Montarea și asamblarea tuturor componentelor
Instalarea cablurilor electrice
Verificarea calității și ajustarea, dacă este necesar

verificarea (vizuală) a materialului înainte de asamblare
Identificarea pieselor neconforme
Verificarea sistematică a propriei lucrări și efectuarea de corecții dacă este necesar.

Ajutarea unui coleg atunci când este necesar.
Păstrând locul de muncă ordonat, curat și sigur, în conformitate cu reglementările aplicabile în materie de siguranță, calitate și mediu

Profilul tău

Ați beneficiat de formare tehnică
Aveți cunoștințe de montaj, mecanică și electricitate
Sunteți foarte îndemânatic și lucrați cu precizie atât pentru lucrări fine, cât și pentru lucrări grosiere
Experiența în asamblarea vehiculelor sau a mașinilor constituie un avantaj
Vorbiți olandeză

Clientul nostru este un producător de vehicule utilitare 100% electrice. Fabricat în întregime în Belgia.