Post vacant
Operator în producția de metalurgica
Alost
Optiune contract nedeterminat

16.00 - 18.00 / oră
12/9/2024
East Flanders
Tehnică și producție
Muncitor
2 părți
Full-time

386453

Noi îți oferim

Vă veți alătura unei echipe dinamice, cu o atmosferă prietenoasă. Această companie investește în dezvoltarea talentelor dumneavoastră. Veți beneficia de o formare intensivă și de o gamă fascinantă de sarcini cu responsabilități proprii. Veți lucra în cadrul unei organizații sănătoase și în creștere, care apreciază inovația. Vă puteți baza pe un pachet salarial atractiv și competitiv, completat cu beneficii legale suplimentare

Beneficii suplimentare

Tichete de masă
Zile de concediu
Prima pentru schimburi
Vouchere eco

Descrierea postului

În calitate de operator, sunteți responsabil pentru îndeplinirea sarcinilor atribuite și pentru calitatea produselor.
Care sunt responsabilitatile dumneavoastră ca operator?

  • Operați mașina de presare pentru a produce piese metalice;

  • Așezați piesele presate fabricate în ambalajul de transport corespunzător;

  • Verifici vizual calitatea pe tot parcursul producției.

Profilul tău

În calitate de operator, aveți următorul profil:

  • Aveți o pregătire tehnică, de preferință;

  • Puteți lucra independent și în echipă;

  • Aveți un simț deosebit al calității și al acurateței;

  • Aveți o afinitate cu lucrul în sectorul metalurgic și, de preferință, într-un mediu de producție.

Clientul nostru are peste 40 de ani de experiență în soluții de înaltă tehnologie pentru producția de piese din metal și plastic. În calitate de subcontractant cu servicii complete pentru industria auto, strategia este axată pe creștere durabilă și productivitate.