Post vacant
Preparator de caroserie/pulverizator
Drogenbos
Optiune contract nedeterminat

16.90 - 25.00 / oră
27/8/2024
Flemish Brabant
Tehnică și producție
Full-time

395165

Noi îți oferim

În calitate de preparator de caroserie/pulverizator la clientul nostru din Drogenbos, veți obține următoarele:

  • Un pachet salarial foarte bun

  • Asigurare de spital și DKV (după perioada de interimat)

  • Plan de economisire pentru pensie suplimentară (după perioada interimară)

  • Consolidarea echipei

  • Atmosferă de familie

  • Colegi de top

Descrierea postului

Pentru postul vacant de pulverizator/pregatitor la clientul nostru din Drogenbos, veți fi responsabil pentru următoarele sarcini:

  • Tratarea suprafețelor înainte de vopsirea vehiculului;

  • Slefuire;

  • Pulverizarea pieselor: dozarea și ajustarea tonurilor de culoare a vopselelor și lacurilor;

  • Cunoștințe de asamblare / dezasamblare;

  • Repararea caroseriei de: remorci / camioane / mărfuri ușoare;

  • Planificarea lucrărilor în funcție de nevoile sau comenzile clienților;

În prezent, clientul nostru caută urgent un preparator /pulverizator cu pistol pentru remorci / camioane.
Sunteți acea persoană?

Pentru acest post vacant de pulverizator cu pistol în Drogenbos, clientul nostru caută o persoană care știe cum să se apuce de treabă. Munca este acolo, acum tu!

De preferință, v-ați bucurat de o educație în domeniul caroseriei / pulverizării cu pistolul, dar dacă ați dobândit acest lucru prin experiență & dorința de a învăța este acolo, am dori să vă auzim.

Sunteti o persoană căreia îi place să lucreze într-o companie de familie unde respectul - încrederea - cooperarea merg mână în mână? Atunci anunțați-ne cât mai curând. Start rapid garantat!

Clientul nostru din Drogenbos este cunoscut pentru calitate.
Este un atelier de caroserie independent de toate mărcile, condus de o familie, atât pentru autoturisme, cât și pentru dube și camioane.

A alege clientul nostru înseamnă a alege:

  • simțul perfecțiunii;

  • orientarea către client;

  • peste 40 de ani de expertiză.