Post vacant
Preparator de caroserie/pulverizator
Drogenbos
Optiune contract nedeterminat

16.90 - 25.00 / oră
20/7/2024
Flemish Brabant
Tehnică și producție
Muncitor
Zi

395165

Noi îți oferim

În calitate de preparator de caroserie/pulverizator la clientul nostru din Drogenbos, veți obține următoarele:

  • Un pachet salarial foarte bun

  • Asigurare de spital și DKV (după perioada de interimat)

  • Plan de economisire pentru pensie suplimentară (după perioada interimară)

  • Consolidarea echipei

  • Atmosferă de familie

  • Colegi de top

Descrierea postului

Pentru postul vacant de pulverizator/pregatitor la clientul nostru din Drogenbos, veți fi responsabil pentru următoarele sarcini:

  • Tratarea suprafețelor înainte de vopsirea vehiculului;

  • Slefuire;

  • Pulverizarea pieselor: dozarea și ajustarea tonurilor de culoare a vopselelor și lacurilor;

  • Cunoștințe de asamblare / dezasamblare;

  • Repararea caroseriei de: remorci / camioane / mărfuri ușoare;

  • Planificarea lucrărilor în funcție de nevoile sau comenzile clienților;

În prezent, clientul nostru caută urgent un preparator /pulverizator cu pistol pentru remorci / camioane.
Sunteți acea persoană?

Profilul tău

Pentru acest post vacant de pulverizator cu pistol în Drogenbos, clientul nostru caută o persoană care știe cum să se apuce de treabă. Munca este acolo, acum tu!

De preferință, v-ați bucurat de o educație în domeniul caroseriei / pulverizării cu pistolul, dar dacă ați dobândit acest lucru prin experiență & dorința de a învăța este acolo, am dori să vă auzim.

Sunteti o persoană căreia îi place să lucreze într-o companie de familie unde respectul - încrederea - cooperarea merg mână în mână? Atunci anunțați-ne cât mai curând. Start rapid garantat!

Informații despre companie

Clientul nostru din Drogenbos este cunoscut pentru calitate.
Este un atelier de caroserie independent de toate mărcile, condus de o familie, atât pentru autoturisme, cât și pentru dube și camioane.

A alege clientul nostru înseamnă a alege:

  • simțul perfecțiunii;

  • orientarea către client;

  • peste 40 de ani de expertiză.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

Cristina Rosca
ACCENT FOREIGN AALST