Post vacant
Programator CNC
Zwevezele
Optiune contract nedeterminat

15.00 - 19.00 / oră
3/10/2024
West Flanders
Tehnică și producție
Muncitor
Zi
Full-time

359086

Noi îți oferim

Pe lângă un loc de muncă interesant în Zwevezele, ca programator CNC vă puteți aștepta la următorul pachet:

  • Salariu în funcție de experiență (15€ - 19€)

  • Cecuri ecologice: 250€/an

Program: Săptămână de 38 de ore | LU - JO: 8am - 12pm // 12.30pm - 4.30pm & VR până la 2.30pm
Acest orar nu vi se potrivește? Acesta este negociabil în măsura în care este posibil!
Concediu: 3 săptămâni în timpul sărbătorilor importante // 1 săptămână între Crăciun și Anul Nou

Beneficii suplimentare

Vouchere eco

Descrierea postului

În cadrul postului de programator CNC din Zwevezele, veți lucra pe mașini controlate de Fanuc și Heidenhain. Sarcina ta va fi următoarea:

  • Furnizarea sculelor necesare

  • Setarea și corectarea parametrilor

  • Programarea mașinii de la A la Z

  • Controlul calității

  • Strunjirea și frezarea pieselor atunci când mașinile sunt programate

Un număr destul de mare de operatori CNC sunt angajați pentru a opera mașinile atunci când acestea sunt setate. Programatorii CNC actuali sunt foarte ocupați, așa că le-ar prinde bine niște mâini în plus pentru a ajuta la această sarcină.

Profilul tău

Pentru postul de programator CNC, trebuie să îndeplinești următoarele puncte:

  • Experiență ca programator CNC

  • Cunoștințele de Heidenhain sau Fanuc reprezintă un plus, nu o cerință

  • Să puteți ajunge in Zwevezele

  • Puteti vorbi fluent Engleza sau Olandeza

  • Sunteți o persoană care pune punctul pe "i", lucrul precis este foarte important

Informații despre companie

Împreună cu Accent, clientul nostru este în căutarea unui programator CNC. Situat în Zwevezele, acesta este specializat în prelucrarea foilor de metal. Ei înșiși dispun de un parc de mașini mare și modern, cu mașini de tăiere cu laser, perforare, îndoire, strunjire și frezare. Fiecare angajat are propria specializare, astfel încât fiecare piesă este tratată cu mare precizie. Acestea sunt folosite pentru a fabrica mobilier (de grădină) și cutii poștale. De asemenea, sunt activi și în sectorul agricol.

Compania a fost transmisă din tată în fiu.
Vă veți alătura unei echipe de 160 de persoane. Cu toate acestea, familia rămâne primordială. Oamenii ascultă cu adevărat și încearcă întotdeauna să gândească împreună pentru a găsi cea mai bună soluție pentru ambele părți.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă