Post vacant
ȘEF DE ECHIPĂ - Finisaje în construcții de tuneluri
Morville
Optiune contract nedeterminat

18.85 - 20.27 / oră
23/9/2024
Namur
Construcții
Muncitor
Zi
Full-time

360375

Noi îți oferim

Veți lucra într-o companie în plină dezvoltare, unde cel mai important factor de succes este entuziasmul și creativitatea.
Salariu excelent, cu beneficii suplimentare, ca parte a comitetului mixt din industria construcțiilor
Oportunități de formare, dezvoltare și creștere profesională.

Descrierea postului

Pentru departamentul de tuneluri, căutăm o echipă de finisaje formată din 2 muncitori care să efectueze tot felul de mici sarcini în timpul finisării șantierului.

Veți fi responsabil pentru :

  • Îndepărtarea închiderilor în timpul curățării căii de rulare

  • Amplasarea de indicatoare la intersecțiile de drumuri

  • Repararea închiderilor

  • Instalarea și deplasarea pompelor

  • Lucrări minore de betonare (turnarea de manșoane, turnarea de plăci mici de beton)

  • Lucrări minore la drumuri (punerea de fundații, punerea de pavaje, instalarea de rigole etc.)

  • Montarea de supape

  • Piese de finisare (fusuri de asamblare, scări, montarea de plăci de acoperire prefabricate etc.)

  • Curățarea căilor de rulare și menținerea în ordine a depozitelor de șantier

  • Efectuarea de teste de presiune

Profilul tău

Aveți o diplomă sau experiență în sectorul construcțiilor
Cunoașteți bine limba franceză și/sau olandeză, precum și limba engleză.
Sunteți dispus(ă) să lucrați oriunde în Belgia
Aveți un permis de conducere B sau BE.
Certificatul de miniexcavator este un avantaj
Ordinea, curățenia și siguranța sunt semnele tale distinctive

Dacă îndeplinești toate aceste criterii, nu mai rămâne decât un singur lucru de făcut! APLICĂ!
Cum? ===> Puteți trimite CV-ul la brussel.foreign.construct@accentjobs.be
De asemenea, ne poți contacta la 0032.10201971 pentru mai multe informații despre acest post vacant.

Informații despre companie

Societatea este un grup de construcții multispecializat, cu peste o mie de angajați.
Modelul lor de creștere se bazează pe trei piloni: diversificare, inovare și exporturi.
Ei nu inovează într-o singură specialitate, ci ca o companie globală în mai multe discipline: apă, energie, mobilitate, restaurare, inginerie, tehnici speciale și alte tehnici de construcții specializate.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă