Post vacant
Șef de echipă în metalurgie
Groot-Bijgaarden
Optiune contract nedeterminat

18.00 - 19.00 / oră
11/10/2024
Flemish Brabant
Tehnică și producție
Muncitor
2 părți
Full-time

365493

Noi îți oferim

Există suficiente motive pentru a aplica la acest job de șef de echipă în Groot-Bijgaarden, dar iată câteva dintre ele:

  • Vei face parte dintr-o întreprindere mică și medie în creștere

  • Vei lucra într-un program de 39 de ore pe săptămână de luni până vineri

  • Vei lucra într-un sistem de două schimburi de la 06.00 - 14.00 & 14.00 - 22.00

  • Parcare gratuită

  • Eco vouchere

  • Start rapid după runda de selecție

  • Angajare pe perioadă nedeterminată după o perioadă de interimat de 125 de zile de prestație

  • Formări interne (cutii cu instrumente)

  • Primă de schimb

Beneficii suplimentare

Zile de concediu
Prima pentru schimburi
Vouchere eco

Descrierea postului

Pentru a susține creșterea puternică a clientului nostru, căutăm un șef de echipă mereu pozitiv pentru a întări echipa lor.

  • Vei conduce o echipă de 10 muncitori și îi vei motiva în executarea lucrărilor

  • Vei monitoriza progresul și asigura o execuție corectă și de calitate a lucrărilor

  • Ești responsabil pentru distribuirea muncii muncitorilor în conformitate cu activitățile convenite...

  • Vei fi responsabil pentru semnalarea și raportarea abaterilor de la desene și/ sau piese

Pentru această ofertă de muncă ca șef de echipă în regiunea Groot-Bijgaarden, trebuie să îndeplinești următoarele cerințe de bază:

  • Conduci o echipă de muncitori într-un mod orientat către oameni/rezultate

  • Preferi să lucrezi în echipă

  • Ai simțul responsabilității și ești loial

  • Ai cunoștințe de limba franceză și/sau olandeză

  • Cunoașterea metodologiilor 5S sau Lean este un avantaj

  • Ai deja o primă experiență în conducerea unei echipe

Clientul nostru este lider mondial în producția de macarale telescopice, platforme rotative și șasiuri pentru macarale mobile.
Compania de familie este activă din 1926 și face parte dintr-o întreprindere internațională cu 3 sedii în Belgia, Germania și Polonia.
Ei au un personal de 650 de angajați și realizează o cifră de afaceri medie de 90 de milioane de euro.
Compania este concentrată pe siguranță, calitate și pune un accent puternic pe durabilitate și pe binele angajaților.

Vei ajunge într-o companie stabilă unde siguranța locului de muncă este garantată.