Post vacant
șofer C
Liedekerke
Optiune contract nedeterminat

16.00 - 17.00 / oră
12/9/2024
Flemish Brabant
Logistică și distribuție
Muncitor
Zi
Full-time

392816

Noi îți oferim

Salariu corect, pe măsura competențelor dumneavoastră
Tichete de masă
Asigurare completă de spitalizare, inclusiv asigurare stomatologică după munca temporară
Posibilitatea de a închiria biciclete (KBC)
Posibilitatea obținerii unui contract permanent imediat

Descrierea postului

Pentru postul vacant de șofer, veți:

  • livrați mărfurile pe o mare parte din Brabantul Flamand și Flandra

  • livrați mărfurile noastre clienților în interior, inclusiv în locuri greu accesibile, cum ar fi subsolurile

Profilul tău

În calitate de șofer C in regiunea Liedekerke:

  • puteți prezenta o experiență ca șofer

  • aveți o condiție fizică bună, este o muncă grea

  • sunteți dispus să lucrați într-un mediu familial

  • sunteți foarte prietenos cu clienții

Informații despre companie

Clientul nostru este un angrosist de peste 50 de ani, specializat în distribuția de chipsuri și produse de catering.

Aceștia oferă o gamă completă de produse alimentare, de la produse din cartofi A la produse de ora Z, precum și băuturi, grăsimi și ambalaje.

În noul lor depozit, construit în conformitate cu cele mai stricte reglementări HACCP, cu 8000 m2 de spațiu de depozitare, puteți găsi peste 6000 de articole alimentare și nealimentare.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.