Post vacant
șofer C fără cod 95
Sint-Martens-Lierde
Optiune contract nedeterminat

15.00 - 16.00 / oră
22/4/2024
East Flanders
Logistică și distribuție
Muncitor

390213

Noi îți oferim

Loc de muncă permanent într-o echipă de rutinieri care te vor primi și îndruma cu brațele deschise.
Vei lucra acolo de luni până vineri în tura de zi.

Descrierea postului

Pentru clientul nostru care este la domiciliu în horticultură, căutăm un șofer C :
Veți fi responsabil pentru livrarea mărfurilor
Veți încărca și descărca singur marfa
Dacă este necesar, vei muta mașinile-unelte din curte în curte.
Veți livra la 5 sau 6 locații pe zi
Veți face curățenie în curte (dacă este necesar)

Profilul tău

Pentru postul de șofer C:
Aveți deja experiență în transportul de containere
Aveți un permis de conducere C , C95 nu este necesar pentru acest post
Vă puteți descurca cu munca fizică
Sunteți sociabil

Informații despre companie

Clientul nostru este o companie de peisagistică care activează în realizarea grădinii și florei dumneavoastră de 2 generații.
Echipa este activă în construirea și întreținerea grădinii dumneavoastră de mulți ani. Aceasta pe placul tuturor, atât pentru persoane fizice cât și pentru companii.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

Adeline Florentina Erimia
ACCENT FOREIGN LOGISTICS AALST