Post vacant
Șofer C - Farmaceutice
Turnhout
Optiune contract nedeterminat

14.50 - 14.50 / oră
10/6/2024
Antwerp
Logistică și distribuție
Muncitor

391790

Noi îți oferim

La Accent Jobs, știm că piața forței de muncă este formată din grupuri țintă diferite, fiecare cu propriile nevoi și cerințe.
Pentru a face față acestei diversități, au fost înființate mai multe departamente specializate.
În acest fel, putem ajuta pe toată lumea cu expertiză.
În timpul procesului de aplicare, suntem bucuroși să vă sfătuim și să vă ajutăm în calitate de job coach. Scopul nostru este să găsim împreună cu dumneavoastră locul de muncă potrivit.

Descrierea postului

În calitate de șofer C :

  • Efectuați transport condiționat în toată Belgia, (Flandra, Valonia și Bruxelles)

  • Sunteți responsabil pentru preluarea, transportul și livrarea de dispozitive medicale și medicamente către farmacii, case de odihnă și spitale.

  • Făcând între 8 și 12 opriri cu transpaletul manual

  • Pleci între 5-7 dimineața și faci în medie 10 ore pe zi.

  • Lucrați în ture de zi de luni până vineri.

Profilul tău

  • Aveți experiență relevantă ca șofer C

  • Transportați produsele farmaceutice cu atenția cuvenită, deoarece acest tip de distribuție este o artă în sine

  • Cunoașteți rețeaua rutieră belgiană

  • Vorbiți bine olandeză și/sau franceză

  • sunteți în posesia unui certificat ADR colli sau sunteți dispus să obțineți unul

  • Dispuneți de mijloace de transport proprii până la sediul din Turnhout

  • *Remunerație clasa 3 = 14,5025 €/oră brut + 1,6865 €/oră net ARAB

Informații despre companie

Accent Jobs este o agenție de muncă temporară care combină flexibilitatea unei agenții de ocupare a forței de muncă cu calitatea unei companii de selecție.
Sunt oferite numai locuri de muncă care oferă perspectiva unui contract permanent.
Acest lucru este posibil datorită celor 700 de angajați pasionați care ajută zilnic peste 12.000 de persoane să își găsească un loc de muncă.
Cu 230 de birouri, Accent Jobs are cea mai mare rețea de birouri din Belgia.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

Flavia Marina Apostol
ACCENT FOREIGN LOGISTICS GENT