Post vacant
Șofer C și/sau CE
Comines
Optiune contract nedeterminat

13.32 - 13.75 / oră
23/5/2024
Hainaut
Logistică și distribuție
Muncitor
Zi,
Noapte

243757

Noi îți oferim

  • O atmosferă și o abordare familială.

  • Angajare cu normă întreagă într-un program care urmează să fie discutat în funcție de nevoile și capacitățile dumneavoastră.

  • Camioane bine echipate.

  • Salariu în conformitate cu grilele de salarizare din sectorul transporturilor, completat de indemnizația ARAB.

  • Contract permanent după o perioadă de familiarizare reușită.

Descrierea postului

Pentru această opțiune de muncă permanentă, ca șofer de camion cu permis de conducere C sau CE, veți conduce lenjerie la spitale.
Atribuțiile dumneavoastră:

  • Vei colecta lenjeria stivuită în containere de la companie.

  • Camionul tău este pregătit și încărcat, iar tu livrezi la clienți.

  • Descărcați containerele la fața locului și luați înapoi rufele murdare sau containerele goale.

  • Faceti aproximativ cinci opriri pe noapte, în funcție de program.

Profilul tău

Pentru a găsi o potrivire pe termen lung pentru acest post vacant de șofer de camion cu permis de conducere C sau CE, căutăm un șofer motivat cu această descriere de profil:

  • Aveți un permis de conducere valabil C și/sau CE, cod 95 și carte de conducător auto.

  • De preferință, puteți prezenta deja o prima experiență de lucru ca șofer de camion.

  • Vorbiți bine olandeză sau franceză.

  • Sunteți orientat către client.

  • În situații neașteptate, aveți reflexul de a informa departamentul de planificare.

  • Avem diverse opțiuni de orare: de la drumuri doar de noapte, la drumuri de zi și până la după-amieze fixe începând cu ora 11.00. Pentru drive-urile de zi, trebuie să fiți pregătit să începeți de la ora 4 dimineața. Acest lucru este negociabil în funcție de dorințele și capacitățile dumneavoastră.

Informații despre companie

Clientul nostru este o afacere de familie specializată în spălarea și exportul de textile pentru case de bătrâni, spitale și companii hoteliere.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

JULIA JUTKA CICEU
ACCENT FOREIGN LOGISTICS KORTRIJK