Post vacant
Șofer C - Transport expres
Lembeke
Optiune contract nedeterminat

14.34 - 16.02 / oră
17/9/2024
East Flanders
Logistică și distribuție
Full-time

389962

Noi îți oferim

Să lucrezi pentru clientul nostru ca șofer C înseamnă:

  • Un salariu foarte bun: 14,3360 €/oră + alocație ARABĂ 1,6865 € pe oră lucrată

  • Luați camionul acasă

  • Îndrumare la locul de muncă atât de către colegi, cât și de către job coach-ul tău personal

  • După o perioadă de desfășurare pozitivă, veți avea șansa unei opțiuni de angajare permanentă

Descrierea postului

În calitate de șofer cu permis de conducere expres C pentru clientul nostru, veți fi responsabil pentru livrarea corectă a mărfurilor către clienții săi în fiecare zi.

Cum arată ziua ta la clientul nostru?

  • Pleci de acasă între orele 4 și 6 dimineața

  • Vei avea aproximativ 10 opriri pe zi pe rute dense

  • Rutele sunt parcurse atât la nivel național, cât și internațional

  • Ziua ta de lucru este între 10 și 12 ore pe zi

  • Lucrezi de luni până vineri, în weekend și în zilele de sărbători legale ești acasă

  • Pot apărea munci fizice, cum ar fi capturarea mărfurilor, atunci când transportați materiale tipărite sau când sunteți pe drum cu materiale delicate

Pentru a începe să lucrați ca șofer C pentru clientul nostru, vă rugăm să vă potriviți profilului de mai jos:

  • Sunteți în posesia unui permis de conducere C

  • Vorbiți bine olandeză și/sau engleză

  • Aveți o pasiune pentru transport și logistică

Sunteți în căutarea unei provocări interesante în sectorul transporturilor? Nu căutați mai departe!

Clientul nostru caută noi angajați care să se alăture companiei de transport în plină dezvoltare.
Cu o fundație solidă încă din 2014, aceștia s-au specializat în transportul expres, atât la nivel național, cât și internațional.

Activitatea de bază a clientului nostru include colectarea și livrarea de bunuri către mai multe destinații, de la pachete mici până la încărcături grele de 18 paleți, cu o greutate maximă de 9500 kg.
Fie că este vorba de un colet mic sau de o încărcătură voluminoasă, în calitate de șofer ești pregătit să o livrezi fără probleme și eficient.

Au o flotă extinsă de vehicule adaptate la diverse sectoare.
De la mărfuri cu temperatură controlată până la transportul de produse și dispozitive medicale valoroase.

Se mândresc cu echipa lor dinamică de 11 șoferi, fiecare dintre ei fiind determinat să ofere clienților cele mai bune servicii posibile. Împreună, aceștia lucrează pentru a asigura o experiență de transport fără cusur pentru toți clienții lor.

Echipamentul este întreținut și reînnoit în mod regulat, astfel încât se pot baza întotdeauna pe vehicule fiabile și eficiente.
Prin urmare, confortul și siguranța dumneavoastră sunt de o importanță capitală pentru ei.