Post vacant
SOFER CE
Ledegem
Optiune contract nedeterminat

12.92 - 13.00 / oră
15/5/2024
West Flanders
Logistică și distribuție
Muncitor
Zi

346279

Noi îți oferim

Ți se poT oferi următoarele pentru postul de șofer CE:

  • opțiunea de angajare pe termen lung

  • curse zilnice cu ore fixe

  • companie familială în creștere

  • atmosferă de lucru plăcută și colegi buni

Descrierea postului

Ca șofer CE vei avea următoarele sarcini:

  • vei conduce în principal cu role de oțel între Ledegem/centrul Franței și Gent.

  • vei lucra în tura de dimineață fixă sau în tura de după-amiază fixă

Profilul tău

Ca șofer CE trebuie să ai următorul profil:

  • ai experiență în domeniu

  • ai permis de conducere CE și ești în regulă cu competența profesională

  • ești orientat către client

Informații despre companie

Clientul nostru din regiunea Ledegem este o mare firmă de transport. Cu echipa lor dedicată de aproximativ 15 șoferi, sunt în căutarea de noi întăriri.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

SIMONA NICHIFOR
ACCENT FOREIGN LOGISTICS KORTRIJK