Post vacant
SOFER CE
Ledegem
Optiune contract nedeterminat

12.92 - 13.00 / oră
12/8/2024
West Flanders
Logistică și distribuție
Full-time

346279

Noi îți oferim

Ți se poT oferi următoarele pentru postul de șofer CE:

  • opțiunea de angajare pe termen lung

  • curse zilnice cu ore fixe

  • companie familială în creștere

  • atmosferă de lucru plăcută și colegi buni

Descrierea postului

Ca șofer CE vei avea următoarele sarcini:

  • vei conduce în principal cu role de oțel între Ledegem/centrul Franței și Gent.

  • vei lucra în tura de dimineață fixă sau în tura de după-amiază fixă

Profilul tău

Ca șofer CE trebuie să ai următorul profil:

  • ai experiență în domeniu

  • ai permis de conducere CE și ești în regulă cu competența profesională

  • ești orientat către client

Clientul nostru din regiunea Ledegem este o mare firmă de transport. Cu echipa lor dedicată de aproximativ 15 șoferi, sunt în căutarea de noi întăriri.