Post vacant
Șofer CE
Zeebrugge
Optiune contract nedeterminat

12.92 - 12.92 / oră
26/9/2024
West Flanders
Logistică și distribuție
Full-time

347459

Noi îți oferim

Împreună cu compania, oferim :

  • Un loc de muncă într-o companie stabilă, unde aveți dreptul la 24 de zile de concediu

  • Camionul dvs. poate veni acasă cu dvs

  • Nu trebuie să dormiți in camion

  • După o perioadă de interimat reușită, primești un contract permanent și o indemnizație de masă de 5 euro

Descrierea postului

Pentru postul de șofer CE, atribuțiile dumneavoastră vor include următoarele :

  • Călătorii naționale cu o cisternă care transportă mărfuri în vrac

  • Veți transporta zahăr, granule de plastic sau chiar ciment

  • Sunteți responsabil de încărcare, dar nu trebuie să descărcați

  • Nu este nevoie să dormiți în timpul nopții, deoarece faceți doar curse naționale

  • O zi obișnuită începe la ora 4 dimineața și lucrezi aproximativ 13 ore pe zi

Profilul tău

Pentru acest post vacant, căutăm următorul profil :

  • Sunteți posesorul unui permis de conducere CE valabil cu examen medical și Cod 95

  • Aveți deja experiență de conducere ca șofer CE

  • Pentru dvs. siguranța este importantă

  • Aveți o atitudine flexibilă

  • Vă plac provocările

Clientul nostru este o companie cu sediul în Zeebrugge, care este specializată în transportul în vrac și cu cisterne. Aceasta în principal la nivel național. Cu o experiență de peste 50 de ani, este o companie bine cunoscută și stabilă, în care vă puteți baza în continuare pe o abordare personală.