Post vacant
Șofer CE
Zeebrugge
Optiune contract nedeterminat

12.92 - 12.92 / oră
29/6/2024
West Flanders
Logistică și distribuție
Muncitor
Zi

347459

Noi îți oferim

Împreună cu compania, oferim :

  • Un loc de muncă într-o companie stabilă, unde aveți dreptul la 24 de zile de concediu

  • Camionul dvs. poate veni acasă cu dvs

  • Nu trebuie să dormiți in camion

  • După o perioadă de interimat reușită, primești un contract permanent și o indemnizație de masă de 5 euro

Descrierea postului

Pentru postul de șofer CE, atribuțiile dumneavoastră vor include următoarele :

  • Călătorii naționale cu o cisternă care transportă mărfuri în vrac

  • Veți transporta zahăr, granule de plastic sau chiar ciment

  • Sunteți responsabil de încărcare, dar nu trebuie să descărcați

  • Nu este nevoie să dormiți în timpul nopții, deoarece faceți doar curse naționale

  • O zi obișnuită începe la ora 4 dimineața și lucrezi aproximativ 13 ore pe zi

Profilul tău

Pentru acest post vacant, căutăm următorul profil :

  • Sunteți posesorul unui permis de conducere CE valabil cu examen medical și Cod 95

  • Aveți deja experiență de conducere ca șofer CE

  • Pentru dvs. siguranța este importantă

  • Aveți o atitudine flexibilă

  • Vă plac provocările

Informații despre companie

Clientul nostru este o companie cu sediul în Zeebrugge, care este specializată în transportul în vrac și cu cisterne. Aceasta în principal la nivel național. Cu o experiență de peste 50 de ani, este o companie bine cunoscută și stabilă, în care vă puteți baza în continuare pe o abordare personală.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

SIMONA NICHIFOR
ACCENT FOREIGN LOGISTICS KORTRIJK