Post vacant
Sofer CE/ macara mobilă (Bruxelles)
Brussels
Optiune contract nedeterminat

14.74 - 17.71 / oră
26/6/2024
Brussels Capital Region
Logistică și distribuție
Muncitor
Zi

253504

Noi îți oferim

5 motive bune pentru a lucra aici:

  • posibilitate de evoluție și formări constante;

  • să lucrați în cadrul unei echipe dinamice;

  • posibilitatea de a avea formări pentru a vă mări competențele;

  • grila de salarizare a CP 124;

  • contract temporar cu perspectiva unui contract fix.

Interesat? Atunci aplicați imediat la brussel.foreign.construct@accentjobs.be

Descrierea postului

Furnizați materialele necesare pentru diverse șantiere din Bruxelles și Anvers -> Mutarea materialelor, ridicarea pământului cu macaraua.

Profilul tău

Pentru a corespunde acestei oferte, trebuie să îndepliniți criteriile de mai jos:

  • Aveți permis de conducere CE;

  • Aveți experiență cu macaraua montată pe camion;

  • Să fiți rezistent la stres;

  • Să fiți de încredere;

  • Să fiți flexibil;

  • Să fiți comunicativ;

  • Să vorbiți franceza și să aveți o bază foarte bună de olandeză.

Informații despre companie

Societatea este un grup de construcții multi-specializat. Modelul lor de creștere se bazează pe trei piloni: diversificarea, inovația și exportul. Ei nu inovează într-o singură specialitate, ci ca o companie globală în multiple discipline: apă, energie, mobilitate, restaurare, inginerie, tehnici speciale și alte tehnici de construcții specializate. Clientul nostru este un partener foarte căutat pentru proiectele de construcții și lucrările de infrastructură cele mai complexe.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

Alina Lorena Chelsau
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT BRUSSEL