Post vacant
Șofer de camion CE
Staden
Optiune contract nedeterminat

12.92 - 12.92 / oră
17/10/2024
West Flanders
Logistică și distribuție
Full-time

338820

Noi îți oferim

Vă oferim un loc de muncă ca șofer internațional cu flexibilitate în ceea ce privește numărul de nopți petrecute în deplasare. Veți face parte dintr-o echipă dinamică de șoferi care împărtășesc aceeași pasiune ca și dumneavoastră.
Veți beneficia de formare și îndrumare astfel încât să învățați meseria până în cele mai mici detalii.

Descrierea postului

Pentru clientul nostru, căutăm un șofer CE pentru deplasări naționale și internaționale.
Veți conduce un camion cu prelată, curse internaționale de la 1 la 4 nopți nu vă sperie.

Pentru clientul nostru căutăm un șofer pentru a întări echipa lor.
Pe lângă o primă experiență în domeniu, ei sunt în căutarea acestui profil:

  • 1 până la 4 înnoptări nu vă sperie

  • CV stabil

  • Dețineți un permis de conducere CE valabil și competența profesională

  • Puteți comunica în olandeză, franceză sau engleză

Clientul nostru este o companie de transport dinamică, care efectuează curse internaționale cu prelată, iar turele de noapte sunt negociabile.