Post vacant
Șofer stivuitorist
Eeklo
Optiune contract nedeterminat

15.29 - 16.05 / oră
3/7/2024
East Flanders
Logistică și distribuție,
Tehnică și producție
Muncitor

395504

Noi îți oferim

Pe lângă acest post vacant de șofer stivuitorist, ce vă mai oferă acest loc de muncă?

Aveți onoarea de a lucra pentru o companie care este lider mondial. Asta înseamnă: să înveți de la talente naționale și internaționale.
Da, ați auzit bine, această companie este mare. Dar rămâne o familie fericită, cu o atmosferă caldă și o abordare personală.
Această companie continuă să se îmbunătățească. Acesta este motivul pentru care facem în mod constant cercetare și dezvoltare aici.

  • după o perioadă de interimat pozitivă, opțiune pentru un contract permanent

  • salariul începe între 15,29 și 16,05 euro

  • primă de tură de 6% devreme și târziu, 20,81% pe timp de noapte

  • tichete de masă în valoare de 7,8 euro/zi

  • concediul nu este fix, negociabil în cadrul echipei dvs

  • loc de parcare + depozit de biciclete

  • alocație pentru biciclete

  • atmosferă bună de lucru

Colegii dvs. sunt nerăbdători să vă întâmpine. Și sunt bucuroși să vă împărtășească din experiența lor.
Astfel încât să fiți pe deplin pe drumul cel bun în cel mai scurt timp.

Beneficii suplimentare

Tichete de masă
Prima pentru schimburi
Rambursare transport bicicleta

Descrierea postului

Pentru clientul nostru, un mare jucător (inter)național din Eeklo, căutăm un șofer de stivuitorist. Aceasta în regim de 2 schimburi.

Pentru acest post vacant, căutăm o persoană care este dornică să îndeplinească zilnic următoarele sarcini.

Sunteți responsabil pentru executarea în siguranță și fără probleme a paletizării. Acest lucru înseamnă că veți așeza frumos produsele finite pe locația din cadrul departamentului de expediere.
Aici, accentul tău se concentrează în proporție de aproximativ 70% pe munca cu stivuitorul și cu stivuitorul cu rabatabilitate, iar 30% pe munca manuală.

Pe lângă conducerea unui stivuitor, va trebui să lucrați și cu un scaner conectat la un computer din stivuitor.

Expedierea implică o foarte bună îngrijire. De aceea, veți fi, de asemenea, responsabil de operarea ambalatorului de folie și a imprimantei de etichete.

De asemenea, vei fi responsabil de toate intervențiile.

Profilul tău

Pe cine caută cu adevărat clientul nostru?
Pentru postul vacant de șofer stivuitorist puteți bifa următoarele competențe:

  • motostivuitorul (și/sau motostivuitorul cu rază de acțiune) nu are secrete pentru dumneavoastră, o primă experiență cu acesta este cu siguranță necesară

  • un certificat este un mare avantaj

  • aveți o atitudine practică și gândiți în afara cutiei

  • lucrul în echipă nu este o problemă, deși puteți lucra cu siguranță și independent

  • vă place să luați inițiativa

Informații despre companie

Clientul nostru este unul dintre principalii producători internaționali de produse de igienă personală de unică folosință în domeniul îngrijirii bebelușilor, al igienei femeilor și al îngrijirii adulților. Produsele lor oferă un raport calitate-preț optim și sunt vândute în peste 110 țări prin intermediul unor mărci de vânzare cu amănuntul de top, precum și sub branduri proprii. Clientul nostru este un jucător important pe piața europeană a mărcilor private. O companie internațională cu o creștere rapidă în care oamenii sunt în centrul său. Echipa este formată din peste 500 de angajați.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

Rouaa Alnassar
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2