Post vacant
Șofer transporturi în vrac
Furnes
Optiune contract nedeterminat

13.50 - 16.21 / oră
30/7/2024
West Flanders
Logistică și distribuție
Full-time

388112

Noi îți oferim

O plată corectă.
Securitatea muncii și a salariului.
Echipament îngrijit.
Lucru profesional într-un mediu modern.
Un post stabil; instruire internă și externă (în cadrul formării profesionale/competenței) sunt asigurate.
Posibilitatea de a folosi capul tractor pentru transportul la și de la domiciliu, în funcție de locul de rezidență.
Opțiunea unui contract pe perioadă nedeterminată după perioada de interimat.

Descrierea postului

Șoferul de transporturi în vrac este responsabil pentru efectuarea corectă a transporturilor și pentru încărcarea și descărcarea independentă a mărfurilor vrac (granulate și pulberi). Foarte important: Se referă exclusiv la curse de navetă naționale între locurile de încărcare și descărcare, Disponibilitatea completă, uneori cu munca de weekend și 'A te scula de dimineață', este considerată o evidență!

Ești responsabil pentru efectuarea inspecțiilor periodice, întreținerea și reparațiile camioanelor. De asemenea, te ocupi de menținerea ordinii în atelier.

Ai la dispoziție:

  • O foarte bună capacitate de conducere (evident cu permis de conducere CE!)

Experiență de mai mulți ani în transportul de mărfuri vrac ,foarte bună (!) cunoștință de olandeză/franceză/engleza.

Și ești:

  • Flexibil: disponibilitate 24 de ore, evident în cadrul reglementărilor privind timpul de conducere și odihnă.

  • Conștient de costuri (un stil de conducere economic este important)

  • Disponibilitate pentru misiuni naționale înseamnă efectuarea de curse de navetă. În principiu, dormi acasă.

Clientul nostru oferă diverse servicii logistice precum transportul de mărfuri în vrac în Europa, cu accent pe Regatul Unit și Germania, precum și transportul maritim de mărfuri în vrac în containere (deșeuri metalice) și, în final, transportul de obiecte de valoare (băuturi alcoolice, computere, hardware).