Post vacant
Specialist în instalații de încălzire | BRUXELLES |
Ixelles
Optiune contract nedeterminat

18.01 - 20.65 / oră
11/9/2024
Brussels Capital Region
Construcții
Full-time

398088

Noi îți oferim

Accent Jobs este pe deplin conștientă de faptul că piața muncii este formată din grupuri țintă diferite, fiecare cu propriile dorințe și cerințe.
Gestionăm această diversitate abordând-o prin intermediul diferitelor departamente specializate.
În acest fel, putem ajuta fiecare persoană într-un mod informat.
În timpul procesului de candidatură, ne asumăm rolul de coach pentru a vă oferi ajutor și consiliere. Scopul nostru? Să vă ajutăm să găsiți locul de muncă la care visați!

Descrierea postului

Căutăm urgent un specialist în instalații de încălzire pentru a lucra în sectorul construcțiilor. Responsabilitățile dumneavoastră vor include :

  • Instalarea, întreținerea și repararea sistemelor de instalații sanitare și de încălzire în domeniul de construcțiilor.

  • Munciti alaturi de colegii dumneavoastra pentru a asigura coordonarea eficientă a sarcinilor.

  • Asigurarea calității finisajelor pentru a garanta rezultate estetice și profesionale.

  • Efectuarea de verificări periodice pentru a se asigura că instalațiile funcționează corect.

  • Respectarea standardelor și reglementărilor de siguranță în vigoare.

  • Ajutați la optimizarea proceselor pentru a îmbunătăți eficiența generală a șantierului.

Căutăm un specialist în instalații de încălzire cu următoarele calificări:

  • Experiență dovedită ca instalator de încălzire în sectorul construcțiilor.

  • Abilități de finisare specializate și capacitatea de a efectua lucrări precise.

  • Cunoștințe aprofundate în domeniul instalațiilor sanitare și de încălzire.

  • Capacitatea de a citi și de a interpreta planuri și diagrame tehnice.

  • Abilități avansate de rezolvare a problemelor tehnice.

  • Spirit de echipă și abilități excelente de comunicare.

  • Atenție la detalii și angajament față de calitate.

Dacă ești un instalator de instalații termice cu experiență în finisaje și ești în căutarea unei oportunități satisfăcătoare, trimite-ne CV-ul tău la brussel.foreign.construct@accentjobs.b

Accent Jobs combină flexibilitatea unei agenții de muncă temporară cu calitatea unei agenții de recrutare.
Oferim numai locuri de muncă care pot duce la un contract permanent. Pentru a face acest lucru, ne putem baza pe 700 de angajați pasionați care ajută peste 12.000 de persoane să își găsească un loc de muncă în fiecare zi.
Cu 230 de sucursale, Accent Jobs este cea mai mare rețea din Belgia.

Accent Jobs este un centru de ocupare a forței de muncă selectiv deschis, care combină flexibilitatea unui birou deschis cu flexibilitatea unui centru de ocupare selectivă a forței de muncă.
Sunt disponibile mai multe locuri de muncă care pot fi oferite pe baza unui contract nedeterminat.
Acest lucru este monitorizat îndeaproape de cei 700 de profesioniști .