Post vacant
Sudor/ instalator de tevi
Wilrijk
Optiune contract nedeterminat

16.00 - 17.00 / oră
18/9/2024
Antwerp
Tehnică și producție
Full-time

382328

Noi îți oferim

  • Formare la locul de muncă

  • Oportunități de creștere în cadrul companiei

  • Un loc de muncă cu normă întreagă, cu 12 zile ADV plătite (după perioada de interimat)

  • Pachet de remunerare atractiv (minimum 16€/ora), adaptat la competențele dvs

  • Fructe proaspete și cafea în timpul pauzelor

Beneficii suplimentare

Tichete de masă
Zile de concediu
Rambursare costuri
Vouchere eco
Training (+ training platit)

Descrierea postului

În calitate de instalator de țevi/sudor de materiale plastice, veți juca un rol esențial în procesul nostru de producție. Veți fi responsabil pentru:

  • Sudarea TIG și asamblarea conductelor și componentelor din plastic în conformitate cu specificațiile și desenele tehnice.

  • Asigurarea calității și acurateței îmbinărilor sudate.

  • Verificarea materialelor și produselor pentru defecte și abateri.

  • Colaborarea cu echipa de producție pentru a asigura finalizarea la timp a proiectelor.

Profilul tău

Îndepliniți descrierea competențelor de mai jos?

  • Experiență ca sudor, de preferință în industria țevilor.

  • Cunoștințe vaste despre diverse tehnici de sudare

  • Capabil să citești și să interpretezi desene tehnice.

  • Abilități de manevrare a diferitelor unelte și echipamente necesare pentru sudare.

  • Precizie și atenție la detalii pentru a asigura îmbinări sudate de înaltă calitate.

  • Abilitatea de a lucra independent și de a colabora eficient în cadrul unei echipe.

  • Bune cunoștințe privind reglementările și procedurile de siguranță legate de sudură.

Aplică astăzi și împreună vom începe noua ta aventură ca sudor!

Clientul nostru este un lider de piață în oferirea de produse inovatoare de personalizare a plasticului pentru industrie.

Acesta este specializat în proiectarea, construirea, prefabricarea și asamblarea de instalații din plastic pentru industria chimică și farmaceutică și pentru companiile care lucrează în domeniul microelectronicii, printre altele.