Post vacant
Tâmplar metalic (M/F/X)
Waterloo
Optiune contract nedeterminat

14.11 - 17.00 / oră
29/4/2024
Walloon Brabant
Tehnică și producție
Muncitor

373160

Noi îți oferim

Accent Jobs este pe deplin conștient de faptul că piața muncii este formată din grupuri țintă diferite, fiecare cu propriile dorințe și cerințe.
Gestionăm această diversitate abordând-o prin intermediul diferitelor departamente specializate.
În acest fel, putem ajuta fiecare persoană într-un mod informat.
În timpul procesului de candidatură, ne asumăm rolul de coach pentru a vă oferi ajutor și consiliere. Scopul nostru? Să vă ajutăm să găsiți locul de muncă la care visați!

Descrierea postului

În calitate de tâmplar metalic (M/F/X), va trebui să asamblați cadre de aluminiu în atelier.
Uneori, veți fi nevoit să mergeți pe șantier în funcție de necesități.

Profilul tău

  • Aveți pregătire în domeniul tâmplăriei metalice și/sau experiență echivalentă în atelier în asamblarea cadrelor din aluminiu.

  • Sunteți pasionat de munca dvs. și capabil să lucrați independent.

  • Sunteți disponibil imediat.

  • Sunteți dornic să învățați și să vă dezvoltați.

  • Sunteți disponibil imediat si puteți lucra de la 7.30 la 16.30, de luni până vineri.

Informații despre companie

Accent Jobs combină flexibilitatea unei agenții de muncă temporară cu calitatea unei agenții de recrutare.
Oferim numai locuri de muncă care pot duce la un contract permanent. Pentru a face acest lucru, ne putem baza pe 700 de angajați pasionați care ajută peste 12.000 de persoane să își găsească un loc de muncă în fiecare zi.
Cu 230 de sucursale, Accent Jobs este cea mai mare rețea din Belgia.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

MYKOLA HRYHORYSHYN
ACCENT FOREIGN BRUSSEL