Post vacant
Tehnician de întreținere | 2 schimburi | Lievegem
Lievegem
Optiune contract nedeterminat

26/9/2024
East Flanders
Tehnică și producție
Muncitor
2 părți
Full-time

384853

Noi îți oferim

Vă veți alătura unei companii stabile în care calitatea, tehnologia și rezultatele sunt esențiale. Împreună cu colegii tăi, vei lucra în echipă pentru a livra un produs perfect.
În schimb, vei primi:

Un salariu în conformitate cu scara industriei
Tichete de masă în valoare de 6 euro după 3 luni de angajare permanentă
O săptămână de lucru de 38 de ore în sistem de 2 schimburi
20 de zile de concediu + 6 zile ADV
Primești o primă de tură și o primă de frig
Degustători! Da, ai citit bine, se oferă mezeluri gratuite în timpul pauzelor. Astfel, poți gusta din produsul de care ești responsabil zilnic.
În plus, puteți cumpăra mezeluri de două ori pe lună la preț redus. Dacă asta nu este delicios?
Acest post vacant vi se potrivește pe deplin? Atunci aplicați ca naiba prin intermediul formularului de cerere sau contactați biroul nostru astăzi.

Descrierea postului

Ai talent tehnic, ești independent și un loc de muncă ca tehnician de mentenanță ți se pare a fi pe placul tău? Atunci citește mai departe și află dacă acest loc de muncă ar putea fi cel mai potrivit pentru tine!
Care vor fi responsabilitățile tale?

  • Întreținerea preventivă și curativă a utilajelor constând în mașini de producție și ambalare, sisteme de tratare a apei și utilități

  • Depistarea defecțiunilor și repararea acestor defecțiuni

  • Intervenție rapidă și eficientă în cazul defecțiunilor în domeniul electric, mecanic și pneumatic, inclusiv în cazul comenzilor PLC

  • Gândiți îndelung la utilizarea utilajelor și la modul în care acestea pot fi adaptate pentru a preveni defectele și/sau a lucra mai eficient

Pentru acest post vacant din regiunea Ghent, căutăm următorul profil:

  • Ați absolvit un curs de electromecanică sau de electronică/electricitate, dublat de un interes și un simț deosebit pentru mecanică

  • Este un avantaj dacă aveți deja o anumită experiență în acest sector

  • Steluța-triunghiulară nu este o limbă străină pentru tine: PLC, Siemens 7 (nu programare) și automatizare

  • Sunteți pasionat de găsirea de soluții la o gamă largă de probleme tehnice. Fără expertiza dumneavoastră, producția noastră ar putea pur și simplu să se oprească

  • La Lovendegem este ușor de ajuns pentru dvs

  • În cele din urmă, sunteți fascinat de industria alimentară și intrați în contact cu un parc de mașini extins, variat și de înaltă tehnologie

Clientul nostru este o companie alimentară inovatoare, cunoscută pentru produsele sale din carne de înaltă calitate și pentru alternativele vegetariene. Cu cei 800 de angajați răspândiți în cinci locații diferite din Flandra și Valonia, este una dintre cele mai cunoscute din Belgia.

Cu un efort tot mai mare pentru servicii și calitate optime, atât clientul, cât și angajații se află în centrul atenției. Prin urmare, compania oferă cursuri de formare internă, astfel încât fiecare să se familiarizeze cu utilajele cu care va lucra și cu sarcinile pe care le va îndeplini. Fiecare angajat primește o îndrumare optimă, astfel încât să se simtă complet în largul său în echipa sa, deoarece angajații sunt forța motrice a companiei.