Post vacant
Tehnician de service (contract permanent) Regiunea Lokeren
Lochristi
Optiune contract nedeterminat

17.61 - 21.20 / oră
29/8/2024
East Flanders
Tehnică și producție
Full-time

385418

Noi îți oferim

Pentru postul de tehnician de service (contract fix) în regiunea Lokeren

  • Veți primi un salariu atractiv, cu beneficii suplimentare și o dubă bine echipată cu care să vă duceți acasă

  • Formare profesională, astfel încât să vă puteți dezvolta în exercitarea meseriei dvs

  • Clienții și instalațiile noastre se află în principal pe o rază de 40 de kilometri în jurul localității Lochristi, astfel încât să puteți evita deplasările lungi și blocajele de trafic

Sunteți atras de valorile companiei noastre: cooperare, respect, productivitate, satisfacție/calitate a muncii și distracție?
Atunci cu siguranță te potrivești în echipa noastră!

Beneficii suplimentare

Mașină de serviciu
Tichete de masă
Zile de concediu
Vouchere eco

Descrierea postului

Pentru locul de muncă ca Tehnician de service M/F ( cu contract permanent) regiunea Lokeren

  • Sunteți capabil să întrețineți o instalație fără sprijin conform "codului nescris de bune practici", ținând cont de toate reglementările aplicabile în materie de siguranță, sănătate și igienă și cu simț pentru mediu

  • Sunteți puternic în analizarea problemelor și în oferirea unei soluții adecvate în caz de depanare

  • Montarea și demontarea diferitelor părți ale instalațiilor nu reprezintă o problemă pentru dumneavoastră

  • Fiecare zi de lucru este diferită și variată, deoarece lucrăm pe și cu diferite tipuri/tipuri și mărci de instalații HVAC

Pentru postul de tehnician service (contract fix) în regiunea Lokeren, vă recunoașteți în următoarele puncte:

  • Ați absolvit studii tehnice (licență) în domeniul climatizării și/sau electromecanică sau sunteți echivalent prin experiență

  • Aveți, de preferință, minim 3 ani de experiență într-o poziție similară

  • Aveți experiență în mentenanță și/sau depanare HVAC, găsiți soluții de economisire a energiei

  • Pui clientul pe primul loc, ești comunicativ și orientat către servicii

  • Nu ai nevoie de un follow-up continuu pentru a-ți îndeplini bine sarcinile

  • Sunteți posesorul unui permis de conducere B

  • Dacă ai unul sau mai multe dintre următoarele certificate: GI, GII, Cedicol etc., este un mare avantaj

Clientul nostru din regiunea Lokeren este o companie de instalații administrată de o familie pasionată de HVAC, care oferă soluții climatice complete, de la proiectare până la finalizare. Pentru clienții profesioniști din Flandra de Est, aceștia proiectează și produc întotdeauna cu cea mai mare atenție o soluție personalizată de înaltă calitate și eficientă din punct de vedere energetic. De asemenea, puteți apela la ei pentru întreținerea instalației dvs. noi sau existente. Echipa experimentată de tehnicieni este la dispoziția clientului și monitorizează întotdeauna performanța instalației sale.