Post vacant
Tinichigiu
Wilrijk
Optiune contract nedeterminat

14.00 - 18.00 / oră
5/9/2024
Antwerp
Tehnică și producție
Full-time

332254

Noi îți oferim

Pentru postul vacant de carosier, garajul vă oferă:

  • O misiune în vederea unui angajament pe termen lung.

  • Un loc de muncă variat în cadrul unei companii în care fiecare angajat este considerat un membru cu drepturi depline.

  • Un salariu în concordanță cu competențele tale. (intre 16€-19€/ora)

Sunteți persoana care dorește să se alăture echipei clientului nostru? Trimite-mi rapid CV-ul tău la adresa nicoleta.serban@accentjobs.be sau sună-l la 015/36 29 00.

Descrierea postului

Pentru postul de muncă în caroseria din Wilrijk, veți fi responsabil pentru următoarele sarcini:

  • Veți repara caroseria vehiculelor.

  • Reparați sau înlocuiți piesele avariate, uneori în conformitate cu un raport de expertiză al companiei de asigurări.

  • Atribuțiile dvs. se încadrează în următoarele domenii de lucru: demontare, asamblare, asamblare, tablă, șlefuire, pregătire, vopsire și finisare.

  • Aplicați chitul potrivit.

  • Măsurați și reglați cu instrumente de măsură, cum ar fi un calibru, un etalon, un micrometru

  • Tratezi substratul înainte de vopsire, cum ar fi prin curățare, umplere și șlefuire.

  • Aplicați straturi de bază și grund.

  • Experiența în dăltuirea metalului și a aluminiului cu o mașină spotter este un avantaj.

Profilul tău

Căutăm următorul profil pentru postul vacant de carosier:

  • Caroseria nu are secrete pentru tine.

  • Sunteți un pasionat de mașini.

  • Sunteți dornic să învățați și să aplicați cele mai noi tehnici.

Clientul nostru este în prezent al doilea mare producător auto din Europa.
Acesta are peste 450 de angajați pe teritoriul belgian, dintre care aproximativ 150 sunt stabiliți în Braine-L'Alleud, sediul național al companiei.
Datorită expertizei unui grup internațional cu peste 200.000 de angajați, clientul nostru a reușit să mențină o dimensiune umană și să garanteze un dinamism specific IMM-urilor.