Post vacant
Zidar
Melsele
Optiune contract nedeterminat

17.00 - 20.00 / oră
5/7/2024
East Flanders
Construcții
Muncitor
Zi

394628

Noi îți oferim

La Accent Jobs, știm că piața forței de muncă este formată din grupuri țintă diferite, fiecare cu propriile nevoi și cerințe.
Pentru a face față acestei diversități, au fost înființate mai multe departamente specializate.
În acest fel, putem ajuta pe toată lumea cu expertiză.
În timpul procesului de aplicare, suntem bucuroși să vă sfătuim și să vă ajutăm în calitate de job coach. Scopul nostru este să găsim împreună cu dumneavoastră locul de muncă potrivit.

Beneficii suplimentare

Zile de concediu
Rambursare costuri
Vouchere eco

Descrierea postului

Efectuați lucrări de zidărie în construcția de case și apartamente.
Aceasta atât în construcții noi, cât și în proiecte de renovare.
În funcție de tipul de lucrare, puteți fi mobilizat în toate etapele procesului de construcție.
Începi de la plan să faci mai întâi fundațiile și să pui mai departe conductele de canalizare.
În continuare, efectuați lucrările de zidărie subterană, urmate de turnarea plăcii de pardoseală.
După aceea veți stabili profilele pentru construcția finală.
Veti zidi pereții interiori și exteriori în diferite tipuri de piatră și folosind diferite tehnici.
Adăugați și readăugați.
Dacă este necesar, efectuați mici lucrări de cofraj.
Montați schele și manevrați corect contravântuirile.
Aplici cu strictețe normele de siguranță.
lucrați într-o relație bună cu colegii dumneavoastră zidari.

Profilul tău

Experiență ca zidar.
Cunoașterea diferitelor tehnici de zidărie și a materialelor de construcție.
Ochiul pentru detalii și precizie.
Capacitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe.
Siguranța pe șantierul de construcții este prioritatea dumneavoastră.

Informații despre companie

Clientul nostru este un antreprenor general de clasa 7.
Se concentrează în principal pe proiecte totale "la cheie" atât în sectorul public, cât și în cel privat și alege în mod explicit să realizeze și proiecte de renovare și transformări complexe.
Ne desfășurăm șantierele de construcții în principal pe teritoriul Flandrei de Est.

Clientul nostru respectă acordurile încheiate atât cu clienții, cât și cu subcontractanții și furnizorii.
Prin execuția de înaltă calitate în termenele promise, încearcă să se distingă.

Susținuți de o flotă extinsă de echipamente și de tâmplăria proprie, sunt capabili să finalizeze proiectele care le sunt încredințate în mod flexibil și eficient.

Număr de aprobare: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Diversitatea și incluziunea sunt importante pentru Accent. Oricine ai fi, oricum ai fi și orice ai reprezenta, competențele tale sunt cele care fac diferența.

se încarcă

Mai ai întrebări?

Persoana ta de contact este bucuroasă să te ajute.

CRISTINA FLOREA
ACCENT CONSTRUCT INFLOW SINT-NIKLAAS